Page 1 of 1

XP Homescreen - problém

Posted: Mon Jan 16, 2006 14:18
by Marco
zdravim....potreboval by som jednu radu.... vlastnim spv 500 pri instalacii windows xp homescreenu mi vypisalo ze "instalacia zlyhala. Program alebo nastavenie nie je mozne nainstalovat, pretoze nemate zodpovedajuce povolenia v systeme"....prosim poradte mi co mam robit aby som ten homescreen nainstaloval...dakujem

Posted: Mon Jan 16, 2006 14:24
by USER47
Možná by pomohl třeba policy patch
http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... ew&iden=42

Posted: Wed Jan 18, 2006 11:47
by Guest
no skusal som to ale vypisalo mi to znava tu hlasku.....nevadi ale ja tak dik