XP Homescreen - problém
Posted: Mon Jan 16, 2006 14:18
zdravim....potreboval by som jednu radu.... vlastnim spv 500 pri instalacii windows xp homescreenu mi vypisalo ze "instalacia zlyhala. Program alebo nastavenie nie je mozne nainstalovat, pretoze nemate zodpovedajuce povolenia v systeme"....prosim poradte mi co mam robit aby som ten homescreen nainstaloval...dakujem