Page 1 of 1

HTC CRUISE uz v predaji -zial nie u nas :-(

Posted: Fri Dec 21, 2007 14:20
by landov
Tak pani a damy...mrknite na forum xda-developers, prvi jedinci v Grecku, nemeckom O2 atd. sa uz z neho vytesuju...su tam aj realne fotky z vybalovania XDA Orbit 2....a co MY ??? :-(