HTC CRUISE uz v predaji -zial nie u nas :-(

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
landov
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 141
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

HTC CRUISE uz v predaji -zial nie u nas :-(

Post by landov »

Tak pani a damy...mrknite na forum xda-developers, prvi jedinci v Grecku, nemeckom O2 atd. sa uz z neho vytesuju...su tam aj realne fotky z vybalovania XDA Orbit 2....a co MY ??? :-(
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest