Pretoze mi pomaly 1gb nestacy tak som rozmyslal ze si teraz pod stromcek od jeziska neham doniest nejaku peknu 4gb.
Dakujem za odpoved.
PS: hladal som to na nete ale na jednej stranke hovoria ze to de a na druhej ze nie takze fakt neviem.

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest