Černé schéma pro WM6?
Černé schéma pro WM6?
Sháním černé schéma pro WM6 na smartphone. To jak se v nastaveni vybira barva schématu tak chci černé..máte někdo??
-
jenda.69
- častý přispěvatel

- Posts: 299
- Joined: Sun Nov 04, 2007 19:31
- Zařízení: Google Nexus S
- Location: Kousek od KV
Já se chtěl zeptat, co mam do toho xml napsat, abych měl černej (fakt tmavej) ten horní a dolní pruh (lišty)... Ať jsem tam psal v XML ke COLOR_TRAYGRADLEFT třeba #00000, #555555, #ffffff, tak byl výsledek takovej, jako je na prvním obrázku. Ale já bych to chtěl jako je to na druhým (to jsem změnil přes nějakej BaseHueExpress, jenže to tam nevydrží, třeba když zapnu WiFi nebo časem se to změní zpátky na to šedivý)...

-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
-
tompec
- častý přispěvatel

- Posts: 158
- Joined: Thu Sep 24, 2009 18:24
- Zařízení: Iphone 7 128 black
- Location: MS kraj
Černé schéma pro WM6?
Originální Black téma ve WM 6.1 nemá 3D stínování taskbaru a spodní lišty. Dá se to nějak zapnout nebo musím někde stáhnout jiné téma s tímto stínováním ? Díky


-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Černé schéma pro WM6?
Jiné téma, nebo program BaseHueExpress.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests
