Neoficiální WM6 upgrade pro HTC Blue Angel a HTC Himalaya

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Neoficiální WM6 upgrade pro HTC Blue Angel a HTC Himalaya

Post by Jiří Hrma »

Náš čtenář EfineSS ve fóru informoval o připravované WM6 ROM pro HTC Blue Angela. ROM je zatím ve fázi testování a předpokládá se, že by měla být uvolněna 31. srpna.

HTC Blue Angel a WM6 - xda-developers.com

Image


WM6 upgrade se chystá i pro HTC Himalayu. Pro toto legendární Pocket PC byl již dříve uvolněn neoficiální upgrade na WM5, a vypadá to, že se početná komunita Himalayistů dočká i neoficiálního upgradu na nejnovější verzi WM6. Podle autorů ROM systém zatím vykazuje několik chyb (problém s GPRS a hovory), proto zatím nebyl stanoven termín vydání této ROM.

HTC Himalaya a WM6 - xda-developers.com
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Sorry za vytáhnutí staršího tematu, ale jak jste spokojeni s WM6 na himalai? Používá to tu někdo? Dneska jsem to tma nahodil má to nake mouchy, ale je to dobrý :-) Jake máte vy zkušenosti?
User avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 257
Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Location: Zlín

Post by Bruca »

připadá mi, že to "mouch" moc nemá...sice už jsem dělal 3x MR ...ale většinou mou vinou. :grin:
mám tu "tofclock" verzi, a jsem docela spokojený. jen jsem do ní jednou nainstaloval htc audio manager (nebo tak nějak) a pak to bylo nechutně pomalý..a pomohl mi až MR :-(
jinak 100% spokojenost
User avatar
Ondrej
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Fri Aug 31, 2007 14:26

Post by Ondrej »

Jsem také spokojený. Mám ho krátce. Měl jsem potíže s Radiem, pak jsem tam dal verzi 1.15 a myslím, že to jede. Snad vše chodí jak má. Nejvíc ho používám jako Autobus kino :grin: Teď mám 15 serii Simpsnu a tak budu v buse za blbce. Nelze se nesmát.
Akorát Tyconn mě nejede zatím. Nedostanu se kurzorem dál než dopůlky.
User avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 257
Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Location: Zlín

Post by Bruca »

já používám radio 1.08 a jsem s ním spokojený.
měl jsem tam původně 1.17, s wm5 jsem zkusil i 1.19 (asi na dva dny :)) ale kvůli známým problémům jsem se ho rychle zbavil.
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests