VPN, Exchange + nadseni novacka

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Post Reply
fireboy
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:51

VPN, Exchange + nadseni novacka

Post by fireboy »

Dobry den, vim, ze toto tema asi bude slozitejsi, ale treba se tu nekdo najde. Potrebuji pristupovat k firemnimu Exchange. Z vnejsku to asi bude mozne pres GRPS a VPN. Bohuzel se mi nedari nastavit ani primou synchronizaci ve firme, musim synchronizovat s notebookem, ktery se pripojuje k Exchange. VOXe mam dva dny, pred tim jsem mel PDAcka sporadicky a moc je nevyuzival. Nasel by se nekdo, kdo mi pomohl s nastavenim? Jsem ochotny se i revansovat, je to pro me velice dulezite. Takze kdyz to shrnu:
1. synchro pres pripojeny notebook primo ve firme nebo pres WiFi bez notebooku, nevim, co je lepsi
2. synchro mimo kancelar pres WiFi nebo GPRS

Diky. Jinak jsem z VOXe nadsen, presne co potrebuji. Nezbytnost je Opera, IE neumi zrejme moc weby s CSS, dale Automatic Keylock (fakt jede skvele). Jeste bych privital RSS ctecku, ktera prevezme odkaz z Opery nebo aspon IE a budu nadseny. Jo a jednoduchy ICQ klient, IM+ ani Agile Mess se mi nejak nezamlouvaji ... :-)
A na jednoduchy software s desktopovym klientem na spravu a rizeni projektu si asi mohu zatim nechat zajit chut, ze? Nebo ne? :-) Diky vsem za pripadne rady predem.
Marty22
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 50
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:15

Post by Marty22 »

zkus na icq "Prelude"
Post Reply

Return to “HTC S710/S730”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests