Aka Youtube aplikacia pre Android?

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL

Příspěvek od spire011 » sob led 06, 2018 11:47

Zdravim. Chcem sa spytat, ci existuje na android nejaky youtube klient, ktory by umoznoval jednoducho prehrat z videa iba zvuk a pripadne by sa dalo video alebo iba zvuk vo formate mp3 aj rovno stiahnut. Na WM10 pouzivam MyTube, ale na Androide to hladam uz pol hodinu a na nic normalne som nenarazil - samy reklamny balast, otrasne aplikacie (aj tie, co maju cez 4*). Vdaka.
Lumia 950XL

l0lz
smartguru
smartguru
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l0lz » sob led 06, 2018 11:50

Bohužial, aj iOS je v tomto katastrofa
PC: AMD FX-8120 @4,5GHz; RAM 12GB 2100MHz (OC); GPU ZOTAC GTX-1060 OC;
TAB/NTB: Microsoft Surface Pro 3 128GB
Microsoft Surface Pro 3 512GB intel-i7; Asus Zenbook Flip (256/8)
Mob.: Apple iPhone 6S, Nokia Lumia 920 White, Lenovo A7000, Huawei 8800Pro, Nokia Lumia 710, Lumia 520, Lumia 640 (2x), Lumia 820

kocicak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Aka Youtube aplikacia pre Android?

Příspěvek od kocicak » ned led 07, 2018 2:39

Přehrávání na pozadí (tj. i zvuk)řeší prohlížeče na bázi Firefoxu, třeba Flashfox nebo modul pro xposed framework. Stahování videí dělám přes webové služby, použijte Google. Umí ho I YouTube Go, ale ne v naší zemi.

s.s.rock
varování
varování
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s.s.rock » ned led 07, 2018 22:29

Já používám na přehrávání písniček z youtube floating apps: https://play.google.com/store/apps/deta ... oid.flapps" onclick="window.open(this.href);return false;

Na stahování pak normálně webové stránky napiš do google normálně youtube to mp3 a ono ti to vždycky vyhodí nějaký funkční converor. ;)

zoublu
nováček
nováček
Zařízení: Lumia 950XL

Příspěvek od zoublu » úte led 09, 2018 23:50

Používám nejčastěji aplikaci OG YouTube (https://og-youtube.com" onclick="window.open(this.href);return false;). Dále mám vyzkoušeno Vidmate (https://vidmate-apk.com" onclick="window.open(this.href);return false;) a TubeMate (http://tubemate.net" onclick="window.open(this.href);return false;). Bohužel se žádná nevyskytuje v Obchod Play, tak je nutno povolit instalaci z jiných zdrojů. U žádné však nebyl žádný problém. Jedná se však spíše o napodobeniny oficiální aplikace, popř. kontejner pro web.

Tento neduh řeším již od přechodu na Android. Na W10M aplikací podobného rázu a pro mě tehdy samozřejmych funkcionalit je mnoho. Na věhlasném Androidu se musí aplikace tohoto ražení vesměs instalovat bokem... Trošku na hlavu, ale výše uvedené ti splní to, co požaduješ. Možná se něco povedeného v obchodě vyskytuje, ale zatím jsem na to ještě nenarazil.

Každopádně zlatý MyTube...

Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Zařízení: Lumia 550

Příspěvek od Martina46 » ned bře 11, 2018 5:55

taka moznost ako je vo windows - https://www.microsoft.com/sk-sk/store/p ... zdncrcvlfg" onclick="window.open(this.href);return false; - v tejto aplikacii je moze stiahnut video, ze sa da pocuvat offline, nieco take pre android? nejde mi o mp3, ani stahovanie pesniciek do telefonu, len nech sa daju offline pocuvat (pozerat).
Lumia 550 W10.0.15254.1

jackysingh
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Zařízení: Redmi Y2

Příspěvek od jackysingh » pon zář 10, 2018 12:59

YouTube is reportedly testing picture-in-picture mode for users who don’t have a Red subscription, as spotted by Android Police. Picture-in-picture mode was first introduced in Android Oreo, and allows users to watch a video in a corner of the phone’s screen while simultaneously using another app. The feature allows you to multitask, so you could for example, search for take away food in another app while still watching a trailer for Infinity War.

YouTube údajně testuje režim "obrázek v obraze" pro uživatele, kteří nemají předplatné Red, jak to uvidí policie Android. Režim obrazu v obraze byl poprvé představen v systému Android Oreo a uživatelům umožňuje sledovat video v rohu obrazovky telefonu a současně pomocí jiné aplikace. Funkce umožňuje multitasking, takže můžete například hledat odběr jídla v jiné aplikaci a zároveň sledovat trailer pro válku nekonečna.

0011saif
varování
varování
Zařízení: Dell

Příspěvek od 0011saif » sob říj 20, 2018 18:20

Tento neduh řeším již od přechodu na Android. Na W10M aplikací podobného rázu a pro mě tehdy samozřejmych funkcionalit je mnoho. Na Androidu se musí aplikace tohoto ražení vesměs instalovat bokem... Trošku na hlavu, ale výše uvedené ti splní to, co požaduješ. Možná se něco povedeného v obchodě vyskytuje na fdroid nebo apkmirror , ale zatím jsem na to ještě nenarazil.

Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“