Zistenie verzie Windows 10 mobile

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Zistenie verzie Windows 10 mobile

Příspěvek od spire011 »

Zdravim. Mozno som uz v tomto systeme nadobro dezorientovany, ale ja uz 20 minut skusam zistit, aku verziu OS mam. V menu "Doplnky a informacie" su nejake cisla, ale nic z toho sa mi nezda, ze by bolo oznacenie aktualnej verzie... ako by mala byt oznacena posledna verzia OS? Vdaka.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Zistenie verzie Windows 10 mobile

Příspěvek od veigy »

Nastavení > Systém > O systému
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Zistenie verzie Windows 10 mobile

Příspěvek od spire011 »

Nastavenie-systém-informácie. Tu som to nakoniec nasiel. Ale iba vdaka tomu, ze si ma tam naviedol... asi som uz z toho blby, nonstop nieco skusam a skumam, kedze ten system po kazdej dalsej aktualizacii funguje menej a menej (alebo som uz skratka zaujaty). Vdaka!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zistenie verzie Windows 10 mobile

Příspěvek od htcjirka »

Mam neklikatou aktualizaci na 930, na 950XL a telefon funguje stale perfektne a bezchybne a bez jedineho HR.
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Zistenie verzie Windows 10 mobile

Příspěvek od spire011 »

No ja som so systemom ako takym maximalne spokojny, nepresiel by som k androidu ani iOS... zatial. Lenze funkcnost mojich aplikacii je trochu otazna. Napriklad ako som uz spominal na inom mieste fora, od istej doby mi prestala ist aplikacia Mapy... jednoducho ma v 80% pripadov nenajde podla GPS... pripadne mam novu wifi tlaciaren, ale samozrejme tlacit sa mi cez nu neda. Aplikacia, ktora je na to urcena, nefunguje... ta ista aplikacia pre android funguje uplne super. Alebo párovanie s televiziou... po kazdom druhom zapnuti youtube na telefone musim nanovo zadavat párovací kód. Android je sparovany nonstop uz snad 2 roky. Nehovorim o tom, ze youtube appka sa sparuje iba cez krkolomný kód, zatial co pri androide staci byt v jednej sieti a bez akejkolvek namahy som pripojeny. Na windowse ked dam parovat iba cez wifi, tak mi ani nenajde televizor. No a takychto aplikacii, ktore dost casto vyuzivam, je dost vela a celkom ma stve, ze nefunguju. Ale ten zaklad,ktory je pre mna dolezitejsi, napriklad vybavovanie mailov, prehliadanie internetu, socialne siete, a celkovo prostredie WM a jeho rychlost mi vyhovuje natolko, ze niektore nedostatky zatial prehliadam.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů