přechod z note2 na 1320

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Post Reply
kokabura
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Mon Sep 10, 2012 9:50
Zařízení: sgs 2 cz

přechod z note2 na 1320

Post by kokabura »

zdarec, v poslední době mě nadchly W10 který mám na pc.. a chtěl bych vyzkoušet i mobilní W.. přítelka měla chvilku htc radar a tam to byl děs.. předpokládám, že za tu dobu se toho ale spousty změnilo..
každopádně leta letoucí už používám andoida a mám strach ze změny:)
hry už na telefonu nehraju.. mám to jen na hudbu, internet a filmy..
jak se spravují složky z karty? nasypu si tam hudbu, filmy, fotky a telefon si to sám rozebere aniž by se muselo něco komprimovat? jak je na tom přehravač s titulkama?
je nějaká možnost používat záložky z chromu? nebo budu muset na pc začít s ie?
šlape lte od vodafonu spolehlivě? praha/vysočina
jak fotí? ideálně v porovnání s noutem :P nedělám si iluze ale aby to nebyl výrazný krok zpět?
kdyby někdo z přispívajících řešil stejný přechod budu rád za postřehy :)

edit: jak si do ie importuju a zobrazim lištu záložek?
kokabura
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Mon Sep 10, 2012 9:50
Zařízení: sgs 2 cz

přechod z note2 na 1320

Post by kokabura »

nikdo nic? nikdo neresil podobny prestup??
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

přechod z note2 na 1320

Post by koumes »

Jak vidis,tak neresil,z blata do hodne kalne zumpy.
1320 ma dobrou baterku,LTE a tim to konci.Displej out,rozliseni out i foto je out.Mel sem na test a lezela mi doma a jel sem na Note3.
Je to muj nazor a zkusenost.Spis bych zustal u Droida a N3 nebo N4 je optimalni.LG G3; LG G4 ...
stricekfido
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Sat Dec 27, 2008 14:40
Zařízení: Nokia Lumia 1320

přechod z note2 na 1320

Post by stricekfido »

Já jsem přecházel z Huawei p6, Displej je v pohode, roliseni sice větší ale s win 10 se to markantně zlepšilo, Win mají menší text a vejde se tam víc. Fotoaparát je opravdu tragédie, to se musí nechat, Výdrž docela dobrá ale s W10 seo něco snížila, na win 8.1 nebyl problém dva dny, s 10kama už je o horší a každej večer nabíjím. S vodafone to běhá supr Lte jede uplně suprově.
Hudbu jsem na kartě nechával a v pohodě funguje jek s origo hudební aplikací tak s Core Player. Na filmy i s tituulema není problém, osobně oužívám Moli Player a všechno jede jak má.
Oproti androidu je zrychlení ovládání a celkově systému uplně supr, ale win10 TP je prostě ještě beta a má to spoustu bugů, avšak přináší spoustu výhod oproti 8.1
M.BoBo
smartguru
smartguru
Posts: 504
Joined: Wed Dec 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Location: Liberec
Contact:

přechod z note2 na 1320

Post by M.BoBo »

Když už tak notně chceš Windows Phone, nebyla by lepší Nokia 1520??:-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

přechod z note2 na 1320

Post by htcjirka »

Presne tak, uz by byla lepsi 1520, aby to za to stalo.A prestup do hodne klane zumpy to není, naopak s 1520 prestup do raje.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 243
Joined: Fri Aug 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Location: Brno

Re: přechod z note2 na 1320

Post by tgriger »

1520 sa už myslím ale nedá kúpiť. Do poručujem 640 XL LTE :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

přechod z note2 na 1320

Post by htcjirka »

Ale da, chce se trosku snazit, minuly mesic jsem ji shanel kolegovi.
kokabura
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Mon Sep 10, 2012 9:50
Zařízení: sgs 2 cz

přechod z note2 na 1320

Post by kokabura »

díky za reakce... chci to jako telefon na seznámení... a proto do toho nechci dávat nějaký markantní peníz, avšak když už to budu brát tak aby to nebyla nějaká velká šlupka.. proto nechci 1520.. sleduji teďka 640 xl, někde na bazáči za rozumný peníz :)
KrtickaMikee
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Mon Aug 10, 2015 20:30
Zařízení: Lumia 920, Lumia 1320, NextBook 8

přechod z note2 na 1320

Post by KrtickaMikee »

Sám L1320 mám a není to zase tak špatnéj telefon. Upřednostňuji sice L920, ale na na L1320 jsem fungoval naprosto bez problémů.. problém je její cena, je dražší než L640. Osobně mám rád když cítím, že mám telefon v ruce a ta 640 na mě působí dost laciným dojmem, ostatně to teď všechny telefony od MS. zlatý 800, 920 a 925 to je skvost mezi mobilem, zbytek jsou plastový hnusy.
kokabura
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Mon Sep 10, 2012 9:50
Zařízení: sgs 2 cz

přechod z note2 na 1320

Post by kokabura »

kdyby se nahodou nekdo dostal k tomuhke tematu..
nakonec sem se k lumii odstal ani ne tak svoji vuli jako darem od jeziska.. ten mi nadelil lumii 640xl..
proti starickemu noutu, telefon pusobil na zacatku dost lacine. postupem casu se mi vsak zacal i libit, jedine co me stale stve, ze ma zadni kryt ostrou hranu, ktera reze do prstu. Na druhou stranu kvituju, ze je cele telo schovane v plastve vanicce(zadnim krytu), ktera lze bez problemu vymenit.
na noutu sem mel alternativni romku, v ramci moznosti a vzhledem ke stati slapal pekne, spolehlive a rychle.. zde vsak vede wm z pocatku 8.1 ale ten sem mel cca tyden, pote hned insider a wm10 v jeho postupnych modifikacich.. system je rychly a spolehlivy, nemel sem zadny zasadni problem.. avsak povestna rychlost take neni tak bleskova, v porovnani s iosem, ktery vlastni pritelkyne na ip5s ma wm stale co dohanet, ikdyz je to mozna zpusobeno malo ram pameti(neodladenosti wm10 pro konkretni tip), nicmene je to rychlejsi nez muj android..

co je vsak nedostacujici je nabidka aplikaci! at si rika kdo chce co chce, nejsou. Kdyz jsou, tak nedosahuji kvalit ostatnich platforem. za vse muze mluvit video orehravac, neni, respektive je ale za cenu nemalych ustupku.

kdyby nekdo mel nejake blizsi otazky kde jsem trpel a kde naopak kvitoval prechod, rad zodpovim.
Post Reply

Return to “Jaké zařízení si mám koupit?”

Who is online

Users browsing this forum: Google and 4 guests