Tablet Samsung galaxy tab 2 VS Apple iPad

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
catharos
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte pro 30, 2014 15:56
Zařízení: samsung galaxy tab 2, lg l70

Tablet Samsung galaxy tab 2 VS Apple iPad

Příspěvek od catharos »

Zdravím,
mám tablet Samsung galaxy tab 2 a před 2 dny jsem si pořídila iPhone 5S. Do té doby mi tablet přišel úžasný a nikdy mě nenapadlo ho změnit (mám ho rok a ještě rok je v záruce) Až včera, co jsem poznala kouzlo Applu - operačního systémi iOS, mi najednou ten můj Samsung připadá strášně pomalý, odezvy systému mě začínají vytáčet, protože co dělám zároveň na iPhonu a Samsungu, tak na iPhonu to mám 3x rychlejší.

Otáka zní: Upgradovali byste ze Samsungu na Apple nebo jen na novější Samsung?

Děkuji za odpovědi ;-)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Tablet Samsung galaxy tab 2 VS Apple iPad

Příspěvek od tslany »

Prvně bych zkusil na Samsung hodit nějaký novější systém, nejlépe čistý android bez nadstavby, pokud už existuje tak Lollipop který v základu má zapnutý ART namísto Dalviku, to také udělá dost a zadarmo :)
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Tablet Samsung galaxy tab 2 VS Apple iPad

Příspěvek od gulii »

Rozhodně bych upgradoval na iPad. Mít stejný OS na mobilu a tabletu přináší několik výhod.
Roberts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv led 27, 2011 11:43
Zařízení: iPhone 6, iPad Air

Tablet Samsung galaxy tab 2 VS Apple iPad

Příspěvek od Roberts »

Hlavne zalezi na tom k cemu tablet pouzivas. Pokud jako ja treba jen na web a video tak ti je k nicemu ze browsujes a koukas na stejnem OS jako mas v telefonu.
A Tab 2 je uz hodne zastaraly tablet.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Tablet Samsung galaxy tab 2 VS Apple iPad

Příspěvek od gulii »

I na to "browsování" je to lepší - viz Continuum, záložky apod. (nehledě na to, že používáš stejné uživatelské prostředí...)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Tablet Samsung galaxy tab 2 VS Apple iPad

Příspěvek od uni »

Těžko říci. Když jsem viděl Lollipop na Nexusu 7 (2012), tak to bylo dost děsný, se starým HW prostě kouzla neuděláš. Nový Samsung tě bude asi opět točit (o trochu méně), protože tam zase bude ten jejich zpomalující TouchWiz apod. Takže bych doporučil nový Nexus. Nj, ale Nexus 9 není až takový zázrak, zvláště vzhledem k ceně. Takže....iPad? iPad Mini Retina (loňský, bez TouchID) mi přijde jako pěkný partner k iP5s. Na druhou stranu, k tomu pocitu "1:1" iPhone:iPad bude ten TouchID přeci jen trochu chybět, ale Apple si za to nechává moc zaplatit:(
A rozhodně SmartCover, neskutečně praktická věc.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host