Ahojte,
prisiel mi mail, ze mi za nejaky cas skonci predplatne developera. Na dev center som sa ale docital:
Developer accounts don’t expire. You won't need to renew your account in order to keep your apps in the Store.
co chapem tak, ze ked nezaplatim, aplikacie nebudu stiahnute zo Store.
Ak chcem ale nadalej aktivne manazovat/updatovat aplikacie, tak asi musim zaplatit. Nedavne spravy o dozivotnej licencii sa tykaju len registrovanych od Septembra 2014, alebo sa mylim?
Predlzenie Developer accountu
Predlzenie Developer accountu
Nejsem extra angličtinar, ale v první větě je, že Developer učet nebude expirovat. Ve druhé, že Není potřeba obnovit tvůj účet...
-
dVL04
- častý přispěvatel

- Posts: 168
- Joined: Wed Mar 12, 2014 9:36
- Zařízení: HTC 8S, Lumia 630, Lumia 925, Lumia 950
Predlzenie Developer accountu
Ano, ale neznamena to to, ze v pripade ak nezaplatim, aplikacie budu nadalej dostupne na Store (nebudu stiahnute) a konto bude taktiez existovat, ale nebudem moct updatovat aplikacie alebo inak ich modifikovat?
-
spellshaper
- stálý přispěvatel

- Posts: 429
- Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
- Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3
Predlzenie Developer accountu
Pokud si to dobře pamatuju, tak MS zrušil poplatky a spojil WP i W8 účty do jednoho. Takže bys měl mít pořád plnohodnotný účet se vším všudy. Ale žádnou aplikaci nemám publikovanou, takže nemohu ověřit.
-
dVL04
- častý přispěvatel

- Posts: 168
- Joined: Wed Mar 12, 2014 9:36
- Zařízení: HTC 8S, Lumia 630, Lumia 925, Lumia 950
Predlzenie Developer accountu
Ok, dik.
Tak to necham tak, nebudem to riesit. Tiez som bol v tom, ze by to malo uz byt dozivotne, len neviem preco mi poslali ten mail
Tak to necham tak, nebudem to riesit. Tiez som bol v tom, ze by to malo uz byt dozivotne, len neviem preco mi poslali ten mail
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
