Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!

Používáte horní box pro zobrazení posledních příspěvků ve fóru?

Poll ended at Mon Sep 15, 2014 23:53

ano, pokaždé
15
83%
ano, ale pouze občas
0
No votes
ne, můžete jej odstranit
3
17%
 
Total votes: 18

Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Ahoj, spuštění nového vzhledu fóra se pomalu blíží a rád bych optimalizoval ještě další prvky v diskuzi. Zajímalo by mě, zda využíváte horní box na titulce fóra, který zobrazuje poslední nové příspěvky? (dříve posledních 7, teď poslední 4).

Dejte vědět v diskuzi a hlasování zda ano či ne, případně napište kolik posledních příspěvků vám vyhovuje. Díky moc.
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 324
Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Location: Karviná

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by TomSoft »

Hlasoval jsem NE. Jen to zabírá místo.
Spíš by bylo možná lepší, aby tyto linky
Image
byly dostupné kdekoli, to znamená i v nějakém topicu, vlákně a ne jen na indexu.
Jen návrh ;)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Jiří Hrma »

díky. co se týče layoutu webu, u starého vzhledu už žádné změny dělat nebudeme, jelikož brzy budeme globálně nasazovat nové téma Lexicon (možnost náhledu a vyzkoušení zde), případně lze aktivovat přímo v uživatelském nastavení a normálně používat (zatím ladíme).
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 324
Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Location: Karviná

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by TomSoft »

Jo vlastně, v Lexiconu jsou ty linky všechny vpravo s jsou vidět pořád, tak to je OK :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Jiří Hrma »

jj, přesně tak. Btw, tvoje ikonka avatara se nějak nenačítá (a nebo ti dočasně nejde web ze kterého ji loaduješ) :)
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 324
Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Location: Karviná

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by TomSoft »

jj, moje ikonka avataru se načítá z mého NASu, co mám pod stolem a v 01:00 se vypíná :)
Wertigo
smartguru
smartguru
Posts: 712
Joined: Mon Jan 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Location: Praha

Re: Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Wertigo »

Ano využívám to pravidelně
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by mimonaut »

Taktéž využívám pravidelně. Vzhledem k tomu, že jsem na SM imrvére, ani jinak do diskusí prakticky nechodím, jen když mám delší pauzu. Je to nejrychlejší způsob jak se dostat do topiců v kterých diskutuji. I bych uvítal opětovné rozšíření na víc postů, aby mi nic "důležitého" neuniklo :-)

Typická návštěva na webu SM:
1) Kouknu, jestli není nějaký nový článek.
2) Kouknu vpravo, jestli jsou nové příspěvky v mnou navštěvovaných diskusích.
culis
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 145
Joined: Tue Oct 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by culis »

Souhlasím s ostatními, taky jako první kouknu na poslední nové příspěvky. Rozšíření klidně i na 10 posledních by bylo fajn, čtyři je málo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by htcjirka »

Také to pouzivam a pridavam se k ostatním.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Jiří Hrma »

díky za reakce, box tedy na fóru ponecháme :)
Krayzie
smartguru
smartguru
Posts: 659
Joined: Wed Jan 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Krayzie »

A kde sa stratili posledne prispevky? Som bol v tom, ze ostanu.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Krayzie: Zůstanou, ale modifikace, kterou jsme instalovali na nový vzhled fóra dělala neplechu s tím původním modem. Optimalizovali jsme tedy ten pro novou šablonu a až bude čas (během víkendu), vrátíme box i do současného vzhledu.

edit: tak jsem to stihl upravit ješte teď a už je to zpět i na staré šabloně :)
Krayzie
smartguru
smartguru
Posts: 659
Joined: Wed Jan 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Krayzie »

Super, vdaka.
Krayzie
smartguru
smartguru
Posts: 659
Joined: Wed Jan 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Krayzie »

Ani v starom ani v novom vzhlade sa neda podla ikon usudit, ci som posledny prispevok uz cital alebo nie (ikonky su stale rovnake). Tyka sa to len sekcie poslednych prispevkov. BTW, preco nemozem editovat predosly prispevok?
Krayzie
smartguru
smartguru
Posts: 659
Joined: Wed Jan 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Krayzie »

Da sa nieco urobit s tymi ikonkami poslednych prispevkov? Pouzivam (zatial) stary vzhlad a posledne prispevky maju nic nehovoriacu zltu hviezdu, podla ktorej neviem posudit, ci som uz prispevok cital alebo nie a musim kontrolovat datum/cas.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Podívám se na to.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by htcjirka »

Jj, ta zluta hvezda je hrozna..
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Fixed :)
Krayzie
smartguru
smartguru
Posts: 659
Joined: Wed Jan 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Krayzie »

Vdaka za zmenu ikony. Zial, po zobrazeni jedneho z poslednych prispevkov sa jeho ikona uz nezmeni na "prezretu".
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests