Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Ahoj, spuštění nového vzhledu fóra se pomalu blíží a rád bych optimalizoval ještě další prvky v diskuzi. Zajímalo by mě, zda využíváte horní box na titulce fóra, který zobrazuje poslední nové příspěvky? (dříve posledních 7, teď poslední 4).
Dejte vědět v diskuzi a hlasování zda ano či ne, případně napište kolik posledních příspěvků vám vyhovuje. Díky moc.
Dejte vědět v diskuzi a hlasování zda ano či ne, případně napište kolik posledních příspěvků vám vyhovuje. Díky moc.
-
TomSoft
- stálý přispěvatel

- Posts: 324
- Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
- Zařízení: LUMIA 950 XL
- Location: Karviná
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Hlasoval jsem NE. Jen to zabírá místo.
Spíš by bylo možná lepší, aby tyto linky

byly dostupné kdekoli, to znamená i v nějakém topicu, vlákně a ne jen na indexu.
Jen návrh ;)
Spíš by bylo možná lepší, aby tyto linky

byly dostupné kdekoli, to znamená i v nějakém topicu, vlákně a ne jen na indexu.
Jen návrh ;)
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
díky. co se týče layoutu webu, u starého vzhledu už žádné změny dělat nebudeme, jelikož brzy budeme globálně nasazovat nové téma Lexicon (možnost náhledu a vyzkoušení zde), případně lze aktivovat přímo v uživatelském nastavení a normálně používat (zatím ladíme).
-
TomSoft
- stálý přispěvatel

- Posts: 324
- Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
- Zařízení: LUMIA 950 XL
- Location: Karviná
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Jo vlastně, v Lexiconu jsou ty linky všechny vpravo s jsou vidět pořád, tak to je OK 
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
jj, přesně tak. Btw, tvoje ikonka avatara se nějak nenačítá (a nebo ti dočasně nejde web ze kterého ji loaduješ) 
-
TomSoft
- stálý přispěvatel

- Posts: 324
- Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
- Zařízení: LUMIA 950 XL
- Location: Karviná
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
jj, moje ikonka avataru se načítá z mého NASu, co mám pod stolem a v 01:00 se vypíná 
-
Wertigo
- smartguru

- Posts: 712
- Joined: Mon Jan 13, 2014 21:57
- Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
- Location: Praha
Re: Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Ano využívám to pravidelně
- mimonaut
- smartmaniak

- Posts: 2935
- Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
- Zařízení: Nokia Lumia 950XL
- Location: Internet (a občas Praha)
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Taktéž využívám pravidelně. Vzhledem k tomu, že jsem na SM imrvére, ani jinak do diskusí prakticky nechodím, jen když mám delší pauzu. Je to nejrychlejší způsob jak se dostat do topiců v kterých diskutuji. I bych uvítal opětovné rozšíření na víc postů, aby mi nic "důležitého" neuniklo 
Typická návštěva na webu SM:
1) Kouknu, jestli není nějaký nový článek.
2) Kouknu vpravo, jestli jsou nové příspěvky v mnou navštěvovaných diskusích.
Typická návštěva na webu SM:
1) Kouknu, jestli není nějaký nový článek.
2) Kouknu vpravo, jestli jsou nové příspěvky v mnou navštěvovaných diskusích.
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Souhlasím s ostatními, taky jako první kouknu na poslední nové příspěvky. Rozšíření klidně i na 10 posledních by bylo fajn, čtyři je málo.
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Také to pouzivam a pridavam se k ostatním.
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
díky za reakce, box tedy na fóru ponecháme 
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
A kde sa stratili posledne prispevky? Som bol v tom, ze ostanu.
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Krayzie: Zůstanou, ale modifikace, kterou jsme instalovali na nový vzhled fóra dělala neplechu s tím původním modem. Optimalizovali jsme tedy ten pro novou šablonu a až bude čas (během víkendu), vrátíme box i do současného vzhledu.
edit: tak jsem to stihl upravit ješte teď a už je to zpět i na staré šabloně
edit: tak jsem to stihl upravit ješte teď a už je to zpět i na staré šabloně
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Super, vdaka.
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Ani v starom ani v novom vzhlade sa neda podla ikon usudit, ci som posledny prispevok uz cital alebo nie (ikonky su stale rovnake). Tyka sa to len sekcie poslednych prispevkov. BTW, preco nemozem editovat predosly prispevok?
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Da sa nieco urobit s tymi ikonkami poslednych prispevkov? Pouzivam (zatial) stary vzhlad a posledne prispevky maju nic nehovoriacu zltu hviezdu, podla ktorej neviem posudit, ci som uz prispevok cital alebo nie a musim kontrolovat datum/cas.
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Podívám se na to.
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Jj, ta zluta hvezda je hrozna..
Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování
Vdaka za zmenu ikony. Zial, po zobrazeni jedneho z poslednych prispevkov sa jeho ikona uz nezmeni na "prezretu".
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

