Page 1 of 1

" Invalid Token " - Tapatalk ?

Posted: Thu Jul 03, 2014 15:03
by Daniel Fibikar
Nemám problém z Tapatalku přistupovat a komentovat na smartmania.cz

Jedu na DVP8.1

" Invalid Token " - Tapatalk ?

Posted: Sun Jul 13, 2014 22:28
by Jiří Hrma
Teď jsem to testoval a vše šlape bez problémů. Nikdo jiný nám podobný problém nereportoval a na naší straně je vše nastavené správně.