Lumia 925 - divné podsvícení displeje a tlačítek

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Post Reply
kovid
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Tue May 20, 2014 10:38
Zařízení: Lumia 925

Lumia 925 - divné podsvícení displeje a tlačítek

Post by kovid »

Zdravím.

Mám novou Lumii 925 aktualizovanou na Windows Phone 8.1. Už od začátku se mi zdálo, že podsvícení displeje je jakési divné (málo výrazné a zašedlé.). Nevěnoval jsem tomu pozornost, ale poté srovnal moji 925 s kamarádovou 1020 a ta jeho měla při automatickém jasu jasnější a lépe vypadající displej, včetně tlačítek pod displejem. To samé i když byl jas nastaven manuálně na maximum. Máte někdo podobné zkušenosti, a případné řešení (reklamace?). Asi je blbost, aby za to mohl WP 8.1, že? (kamarád měl WP 8 ). Díky za odpovědi.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Lumia 925 - divné podsvícení displeje a tlačítek

Post by htcjirka »

WP8.1 v tom opravdu nehraje roli.Navic L925 versus L1020 ma kazda jineho vyrobce displeje.Proto muze byt odlisnost v zarivosti, barvach apod.Dokonce je i rozdil mezi dvema stejnymi telefony, behem vyroby se meni vyrobci, nebo presneji berou displeje od vice vyrobcu.Tlacitka jsou podsvicena zvlast, diodami,kazdy model je ma jinak stinene,umistene apod, proto tez nelze srovnavat s jinym modelem.
Kazdy z techto telefonu ma jiny proximity senzor, jine nastaveni tohoto senzoru, coz se projevi i na zarivosti pri rezimu auto.
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 930/925/920 a 900”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 4 guests