klávesnice
Posted: Tue Apr 22, 2014 12:46
Zdarec,
Jak to máte vyřešené s klávesnicí? Hrozně rád si něco napíší i stylusem třeba sms, avšak klasická klávesnice s písmeny od samsungu je úděsná. Nezná téměř žádné slovo, začal jsem teď používat klávesnicí swype či co, ale zde mi zase chybí ona možnost psát perem. Dá se nějakým způsobem přenést slovník pokročilých klávesnic do klasické klávesnice od samsungu? Díky za odpověď Dave
Jak to máte vyřešené s klávesnicí? Hrozně rád si něco napíší i stylusem třeba sms, avšak klasická klávesnice s písmeny od samsungu je úděsná. Nezná téměř žádné slovo, začal jsem teď používat klávesnicí swype či co, ale zde mi zase chybí ona možnost psát perem. Dá se nějakým způsobem přenést slovník pokročilých klávesnic do klasické klávesnice od samsungu? Díky za odpověď Dave