Page 1 of 1

klávesnice

Posted: Tue Apr 22, 2014 12:46
by Dawe9669
Zdarec,
Jak to máte vyřešené s klávesnicí? Hrozně rád si něco napíší i stylusem třeba sms, avšak klasická klávesnice s písmeny od samsungu je úděsná. Nezná téměř žádné slovo, začal jsem teď používat klávesnicí swype či co, ale zde mi zase chybí ona možnost psát perem. Dá se nějakým způsobem přenést slovník pokročilých klávesnic do klasické klávesnice od samsungu? Díky za odpověď Dave

Re: klávesnice

Posted: Tue Apr 22, 2014 15:07
by Jumbo78
Ve swype lze psát perem...

klávesnice

Posted: Tue Apr 22, 2014 21:50
by Dawe9669
Zdaleka to však nedosahuje kvality klávesnice Samsungu, lze tedy nějakým způsobem importovat databázi slov z této aplikace do standardní?