klávesnice

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Post Reply
Dawe9669
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Fri Jul 19, 2013 0:47
Zařízení: Nokia Lumia 1020

klávesnice

Post by Dawe9669 »

Zdarec,
Jak to máte vyřešené s klávesnicí? Hrozně rád si něco napíší i stylusem třeba sms, avšak klasická klávesnice s písmeny od samsungu je úděsná. Nezná téměř žádné slovo, začal jsem teď používat klávesnicí swype či co, ale zde mi zase chybí ona možnost psát perem. Dá se nějakým způsobem přenést slovník pokročilých klávesnic do klasické klávesnice od samsungu? Díky za odpověď Dave
Jumbo78
moderátor
moderátor
Posts: 704
Joined: Sun Jan 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Location: Jindřichov ve Slezsku

Re: klávesnice

Post by Jumbo78 »

Ve swype lze psát perem...
Dawe9669
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Fri Jul 19, 2013 0:47
Zařízení: Nokia Lumia 1020

klávesnice

Post by Dawe9669 »

Zdaleka to však nedosahuje kvality klávesnice Samsungu, lze tedy nějakým způsobem importovat databázi slov z této aplikace do standardní?
Post Reply

Return to “Samsung Galaxy Note”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest