HTC 8X - problém s GPS

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
ondrej.x
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 29, 2014 8:39
Zařízení: HTC 8X

HTC 8X - problém s GPS

Příspěvek od ondrej.x »

Ahoj,
prosím o radu popř. Vaše zkušenosti. Telefon má neustále problém s GPS. I ve volném prostoru občas nedokáže určit svoji pozici a GPS senzor je v porovnání o jinými telefony výrazně méně citlivý. Bohužel už nevím, jestli to bylo od začátku, nebo ke zhoršení došlo v důsledku pozdějších aktualizací nebo nějaké závady. Pokud by to byla vlastnost telefonu, tak ho raději vyměním, byť jsem s nim jinak velice spokojený.
Děkuji Ondřej
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

HTC 8X - problém s GPS

Příspěvek od hamoun »

bude to nejspis konkretnim kusem telefonu ...
reklamace?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X - problém s GPS

Příspěvek od htcjirka »

Bude to zcela jiste tou "uzasnou" vanickou,ve ktere nedolehaji kontakty a po case i povoluje lepidlo.Reklamace VSP Data.
ondrej.x
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 29, 2014 8:39
Zařízení: HTC 8X

HTC 8X - problém s GPS

Příspěvek od ondrej.x »

Takže jsem telefon poslal do VSP Data - mj. jsem měl žlutý flek na displeji (po cca půl roce) + jsem uvedl problém s GPS. Odesláno v pondělí, přišel zpět další týden v úterý. Záruční oprava - výměna displeje, zadního krytu, baterie, mikrofonu a sluchátka. Žádný problém s GPS nezjistili, ale po opravě funguje naprosto dokonale, takže odhaduji, že tam skutečně mohl být problém s nějakým kontaktem.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti