Dual SIM s NFC

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
milanduma
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 29, 2013 23:05
Zařízení: Nexus HD2

Dual SIM s NFC

Příspěvek od milanduma »

Hledám DUAL SIM s ANDROIDEM a NFC ( nepotřebuju platit, ale jen pro nastavení a sdílení - takže žádná NFC SIM ), aby měl min. 1024 RAM a alespoň 4096 ROM. DSPL max do 4,5 palce ( ideálně 4 - 4,3 ) a přední kamerku. A nechci XPERIE, ty maj tlačítka jen SW a zabíraj zbytečně DSPL ). Něco jako HTC 500. Nevíte někdo o něčem ? A hlavně aby byl v CZ. Díky za nápady. Milan
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Dual SIM s NFS

Příspěvek od tslany »

Jaká je cenová hranice? Pokud by nevadil telefon s číny, tak bych pár adeptů najít mohl. Čeština není problém, nejjednoduší způsob jak mít 100% český systém je dohrát tam MIUI ROM, kterou lze snadno přeložit pomocí jBART. Pokud by sis na to netroufnul, tak se určitě v okolí najde někdo, kdo telefon nejen objedná, ale i počeští. Např. takový FAEA F1, za ten bych se nestyděl ani já, a do 4 tisíc vč. DHL dopravy se vejdeš bez problému (a je to asi jediný, jenž nepřekračuje 4.5", z číny je to totiž jinak vše nad 5" má-li mít NFC i dualsim), navíc (ačkoliv to dle fotek nevypadá), neobsahuje tlačítka na displeji.
milanduma
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 29, 2013 23:05
Zařízení: Nexus HD2

Dual SIM s NFC

Příspěvek od milanduma »

Ahoj. F1 sem prohlížel a musím přiznat že by se mi i líbil, ale právě ta čeština mě trochu odradila. Kdyby se dala nahrát česká MIUI tak by to bylo super. Navíc nemám ale odskoušeno objednání z číny, takže s tím bych se asi taky trochu musel poprat. Chtělo by to někoho kdo tento tel. má, jak je to s pamětí, aby tam nezbylo taky jen něco kolem jednoho GB pro uživatele.

Cenově tak do 8.000,- Teď sem narazil na Samsung i9192 Galaxy S4 Mini Dual což by bylo naprosto ideální, jen se české servery a obchodníci lišej v tom, jestli má nebo nemá NFC. Dle recenzí jej má, ale dle některých uživatelů nikoliv. :(
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Dual SIM s NFC

Příspěvek od tslany »

S českou MIUI a pár aplikacemi tam prý zbyde něco kolem 1.7GB místa, moje zkušenost je že čistá MIUI na Jiayu G3 (také 4GB ROM) měla volné místo 2.3GB. Zkus se zeptat ve svém okolí, zda náhodou někdo nemá zkušenosti s nakupování z Aliexpressu, příp. pokud jsi z Brna tak bychom se mohli nějak domluvit. Myslím totiž, že se zadanými požadavky je F1 jediná cesta, i9192 totiž NFC nemá (ten má i9195, ale zas nemá dualSIM), pokud neoželíš NFC a nebo větší úhlopříčky displeje (i tak se ale bude jednat o číňana).
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů