Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
cizi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř bře 30, 2011 13:37
Zařízení: Nokia Lumia 820

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od cizi »

Zdravím všechny a předem se omlouvám zda je to už zde řešené. Mám odemčenou (pro devely) L820 a rád bych si udělal své vyzvánění na SMS apod. Je to možné? Popř. jak?
Díky moc
cizi
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od mimonaut »

Obávám se, že nikoliv. K tomuto by pravděpodobně byl zapotřebí úplný unlock (interop) a ten, pokud vím, ještě pro WP8 nijak vyřešený není..
cizi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř bře 30, 2011 13:37
Zařízení: Nokia Lumia 820

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od cizi »

To jako vážně? Četl jsem něco na XDA a tam tvrdí, že udělat úplný unlock asi snad není ani možné, což mě docela znepokojuje. WP8 jsou dobrým a svižným systémem, ale například tohle nechápu :'(
mceza

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od mceza »

Úplné odemčení telefonu není možné. Zabezpečení Windows Phone nebylo dosud prolomeno. Podle úniků by mohly vlastní zvuky SMS, notifikací apod. přijít s GDR3 ke konci letošního roku. Tak uvidíme.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od steelspace »

cizi píše:To jako vážně? Četl jsem něco na XDA a tam tvrdí, že udělat úplný unlock asi snad není ani možné, což mě docela znepokojuje. WP8 jsou dobrým a svižným systémem, ale například tohle nechápu :'(
WP8 je na míle nejbezpečnější mobilní platforma, to je přece dobře.
cizi
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř bře 30, 2011 13:37
Zařízení: Nokia Lumia 820

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od cizi »

S tím souhlasím a je dobře, že k prolomení nedošlo -> o tom žadná!! Jen mě překvapilo, že i když je člověk DEV, že se nedostane úplně do systému - ono to má asi své odpodstatnění, protože tak by se dal odkrýt exploit ;-). O GDR3 už jsem také četl tak doufejme, že naplní očekávání všech :-).
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od htcjirka »

U Atis S s WP8 byl proveden interop unlock diky chybe v diagnosticke aplikaci od Samsungu,takze instalace editoru registru ci zmena zvuku sms/emailu je u Ativ S k dnesnimu datu mozna.Psal jsem o tom do sekce Ativ S.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Jak má pak člověk věřit Samsungu, když přes jejich aplikace se lze dostat i do systému jako WP, jak to asi vypadá u Androidu ...
mceza

Vlastní oznámení na SMS. email apod.

Příspěvek od mceza »

cizi píše:Jen mě překvapilo, že i když je člověk DEV, že se nedostane úplně do systému
Ale to, že je developer přece neznamená, že by mel mít přístup do systému. Právě naopak! Jeho aplikace stejně může fungovat jen na standardním API, takže by mu byl přístup do systému k ničemu...

Jak by pak aplikace vypadala, kdyby vývojář počítal s něčím, co je jen na plně odemknutém telefonu?
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 7 hostů