Natáčení videa
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
Natáčení videa
Je možné udělat aplikaci, aby natáčela video a mohla jej umístit na paměťovku, podobně jako je tomu u různých aplikací pro focení, např. ProShoot? Jde mi o aplikaci typu kamera do auta, jelikož jsem nenašel zatím žádnou pořádnou, která umožní záznam na kartu a zároveň i monitorovat čas, pozici a rychlost (ta už by se normálně ukládala do nějakého souboru v IsolatedStorage). Existující aplikace umožňují záznam pouze do IS a jediný export videa je možný pouze na SkyDrive, což u souboru o velikosti 1.5GB za pouhých 30 minut jízdy nepřipadá v úvahu, a pokud bych natáčel jízdu fotoaparátem, tak tam pro změnu nemám jakékoliv informace, ať už časové razítko nebo poloha. Aplikaci bych si zvládnul naprogramovat sám, ale jde mi o to, zda je vůbec možné takto pořídit video.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest