Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
Kizzy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 07, 2013 7:01
Zařízení: HTC 8S

Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Příspěvek od Kizzy »

Zdravím všechny,

nedávno jsem pořídil přítelkyni HTC 8S. Je vcelku spokojená, ale mám pár dotazů. Když se doma připojím na Wifi a poté se odpojím, automaticky už se nepřipojí a musím znovu zadávat heslo. Je to dost otravný.
Další věc je, že nemůžu přijmout soubor z jiného tel. resp. z Samsung Galaxy S3. Normálně se spárují všechno proběhne v klidu, ale když dám přijmout soubor vyhodí chybu připojení a odpojí se.

Předem děkuji za jakoukoliv radu.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Příspěvek od mimonaut »

To je logické, že když se odpojíš, musíš zadávat heslo. To je jako když se odhlásíš od mailu - taky musíš zadat heslo.
Pokud necháš wifi připojenou a jen zmizíš z dosahu, nebo ji jen vypneš tím šoupátkem, měla by se normálně opět připojit, když bude zapnutá a v dosahu..

S přenosem dat přes BT jsem zatím neměl nejmenších problémů. Testováno na SG Xcover a SGS 3, nicméně moc to nevyužívám, když existuje skydrive, mail.. pouze pokud jsem mimo signál a mimo wifi se to hodí..
Kizzy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 07, 2013 7:01
Zařízení: HTC 8S

Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Příspěvek od Kizzy »

Dík za odpověď, ale sem zvyklej z S3, že zadám heslo jenom jednou a kdykoliv pak přídu domů a zapnu wifi automaticky se mi připojí do domácí sítě bez nutnosti opět zadávat heslo. :-(
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Příspěvek od mimonaut »

no to by mělo takto fungovat.. Alespoň všechny WP telefony co jsem viděl takhle fungují..
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Příspěvek od Krayzie »

Ale mimonaut ti predsa napisal, ze pokial wifi iba vypnes (tym sliderom), tak pri najblizsom zapnuti si heslo pamata a pripoji sa na danu siet automaticky. Rozdiel je, ked sa manualne zo siete odhlasis (co sa bezne nerobi), v tom pripade je potrebne heslo znovu zadat.
Kizzy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 07, 2013 7:01
Zařízení: HTC 8S

Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Příspěvek od Kizzy »

Takže jestli sem to dobře pochopil, tak když nechám wifi nonstop zaplou a jenom odejdu mimo signál tak po návratu se v pohodě připojí? I když se mezitím připojím, třeba na nějakou jinou?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Příspěvek od mimonaut »

Přesně jak píšeš.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Problém s připojením na Wifi a Bluetooth

Příspěvek od Manek49 »

Nemusíš ji mít zaplou nonstop, když wifi normálně v nastavení vypneš a znova zapneš, tak se do známé sítě automaticky připojí a heslo si pamatuje, v nastavení wifi ťukni na upřesnit a tam je seznam známých sítí.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti