EXTRÉMĚ dlouha doba nabíjení SIII

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Post Reply
Lordpcman
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Thu Jun 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

EXTRÉMĚ dlouha doba nabíjení SIII

Post by Lordpcman »

Zdravím, zničeho nic se mi telefon Galaxy SIII ze stejné el. zásuvky začal neskutečně pomalu nabíjet. Divné je, že ze stejné el. zásuvky bez jakékoliv prodlužky to hlásí při připojení telefonu že se nabíjí z USB :-( a píše to nabíjení 1% trvá 16min. Celkově to trvá kolem 12 hodin. Telefon mám od listopadu a několik měsíců jsem nabíjel každé dva dny a posledních pár měsíců nabíjím skoro každý den. Nevíte někdo co tomu může být? Děkuji za jakékoliv postřehy, rady, připomínky ... Jo a taky všem přeji krásné sluné letní dny a krásné zážitky při dovolených :-)
M.BoBo
smartguru
smartguru
Posts: 504
Joined: Wed Dec 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Location: Liberec
Contact:

EXTRÉMĚ dlouha doba nabíjení SIII

Post by M.BoBo »

Doporučil bych třeba s kamarádem, který má také s3 vyzkouset výměnu baterky případně nabíjecího kabelu..
Pokud to neklapne tak nezbývá nic jineho než reklamace..

PS jaky ti to dava nabíjecí proud?
Lordpcman
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Thu Jun 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

EXTRÉMĚ dlouha doba nabíjení SIII

Post by Lordpcman »

Tak problém částečně vyřešen :-) zkusil jsem jiný adaptér (nabíječku) do sítě a nabíjí se uplně normálně za pár hodin :-) takže je špatný napájecí adaptér a půjdu jej reklmavovat až budu mít cestu do města.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 330
Joined: Sat Dec 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Location: Olomouc

EXTRÉMĚ dlouha doba nabíjení SIII

Post by biscuit84 »

Mam uplne rovnaky problem.Ale chyba je v nabijacke.Pretoze nabijackou od 8X sa mi SGS 3 nabije rychlo. Takže budem reklamovat nabijacku...
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

EXTRÉMĚ dlouha doba nabíjení SIII

Post by Aleš M. »

Přesně to samé jsem měl i já. (Viz. moje prosba o radu tady na fóru). Vyzkoušel jsem jinou nabíječku a bylo to tím. Koupil jsem si od CPA neoriginál za 200,- Kč a slouží výborně. Za origoš Samsung bych zaplatil 500,- a po čase by se mohla pokakat zase. Jo a pozor. Když bych reklamoval nabíječku od Samsungu kterou jsem měl ještě v záruce tak mi v obchodě řekli, že Samsung pro reklamaci vyžaduje zaslat spolu s nabíječkou i telefon což jsem zavrhl protože by se mi asi telefon vrátil s komplet přehraným softem a to až za 30 dní. Bez telefonu nemůže moje práce existovat.
Post Reply

Return to “Samsung telefony”

Who is online

Users browsing this forum: Seznam.cz and 1 guest