internet v boldu 9780

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
milan1968
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned říj 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

internet v boldu 9780

Příspěvek od milan1968 »

Dobrý den. Jsem majitelem telefonu Blackberry Bold 9780. Chtěl bych se prosím zeptat zkušenějších :wink: -mohu nějakým způsobem provozovat internet,aspon nějaký základní procházení stránek,bez toho abych měl aktivovaný BIS? Dá se stáhnout nějaký internetový prohlížeč,který by na telefonu fungoval? :cry: Měl jsem před pár lety Storma 2 a tam jsem problem neměl. Omlouvám se za hloupej dotaz a děkuji za případné vysvětlení. :oops:
shgn
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát dub 26, 2013 23:01
Zařízení: blackberry 9790

Re: internet v boldu 9780

Příspěvek od shgn »

Jj urcite to jde - navod jsem cetl myslim dokonce tady na webu nekde - prohledej diskuze, nekde to je.
milan1968
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned říj 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

internet v boldu 9780

Příspěvek od milan1968 »

Dobrý den. Zkoušel jsem něco najít,ale neuspěšně. Zkoušel jsem si stahnou prohlížeč Opera mini,stáhnul jsem aplikaci do mobilu a když jsem ji chtěl otevřít a nainstalovat,tak mě to píše,že soubor nelze zobrazit :-(
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: internet v boldu 9780

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Podívejte se na blackberrczech.cz, takový článek by tam měl být.
milan1968
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned říj 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

internet v boldu 9780

Příspěvek od milan1968 »

Pravě jsem se tam díval,je to tam pěkně popsaný. Mám to nastavený jak to píšou-nastavení APN-aktivováno,APN-internet. Ale stejně mě to nejede. Nejde mě ani interní prohlížeč,otevřu ho,zadám adresu a napíše mě že můj aktuální plán služeb nezahrnuje procházení internetu pomocí mobilní sítě. Zkusil jsem stáhnout jinou verzi Opera,instaloval jsem ji do telefonu a začal stahovat.Pak mi zas napsalo hlášku,že se instalace nezdařila. :cry: Co dělám špatně? :?:
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: internet v boldu 9780

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Jakého máte operátora? Možná by stálo za to zaplatit si BIS. Pokud Blackberry chcete plně používat, tak se bez něj stejně neobejdete.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti