Win 8 a Win XP na jednom disku

Diskuze věnovaná všemu, co se točí okolo systémů Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Win 8 a Win XP na jednom disku

Příspěvek od kalmia »

Zdravím, mám Win 8 a v nich nefunguje jeden specifický program, který nutně potřebuji používat. Zkoušel jsem všechny dostupné režimy kompatibility a instalaci virtuálních PC. Nic z toho nepomohlo, program se nerozjede. Win 8 mám na systémovém disku C, logický disk D je prázdný. Když na disk D nainstaluji Windows XP, ve kterých program šlapal bezchybně, můžu očekávat nějaký problém? Díky předem za odpověď.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Win 8 a Win XP na jednom disku

Příspěvek od tslany »

Na jednom diskovém oddílu provozuji Windows Server 2003 i Windows 8 Enterprise bez sebemenšího oddílu (jen mám upravené adresáře u 2003 vzhledem k tomu, že se oba nacházejí na jednom oddílu, tj. C:\Win2k3 namísto C:\Windows, C:\Win2k3\Users namísto C:\D&S, což ale při provozování na různých oddílech nemá smysl řešit, tam to ničemu nevadí). Žádný problém s tím není, jen jsem musem opravit bootovací záznamy (na 2k3 jsem nainsatlovat 8, ty si nechali boot jen pro sebe, tak jsem musel 2k3 obnovit, no a teď si při startu mohu v klidu vybrat Windows 8, Windows 2003 a openSUSE :-) )
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Win 8 a Win XP na jednom disku

Příspěvek od Simon »

Mám otázku...mám to skúšobne tak že mám Win7 a na skúšku mám na druhom disku Win8.
Akosi mi nejde Store na Win8. Neviete čo s tím? Alebo to jednoducho v skúšobnej verzií nejde?!
Odpovědět

Zpět na „Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů