Page 1 of 1

Samsung reklama

Posted: Sat Sep 22, 2012 11:45
by spellshaper
Můžete něco udělat s tou Samsung reklamou?
Po každém druhém načtení stránky se to hodí přes celé okno a častokrát i po zavření se stále přehrává. Jestli za to máte opravdu kupu peněz, tak to na nejlepším smartphone portálu přetrpím, jinak ale doporučuji podobné reklamy spíše nebrat :-(

Samsung reklama

Posted: Sun Sep 23, 2012 15:42
by Jiří Hrma
Díky za komentář, naprosto s vámi souhlasím. Reklama je od agentury a má mít nastavení 1x zobrazení na 1 IP adresu, nicméně tam mají nějakou chybu, takže reklama otravuje poměrně často a už jsem jim v týdnu psal několik nehezkých e-mailů, ať si to dají do pořádku, tak snad to bude ok, také nám to vadí.