Samsung reklama

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Post Reply
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Samsung reklama

Post by spellshaper »

Můžete něco udělat s tou Samsung reklamou?
Po každém druhém načtení stránky se to hodí přes celé okno a častokrát i po zavření se stále přehrává. Jestli za to máte opravdu kupu peněz, tak to na nejlepším smartphone portálu přetrpím, jinak ale doporučuji podobné reklamy spíše nebrat :-(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Samsung reklama

Post by Jiří Hrma »

Díky za komentář, naprosto s vámi souhlasím. Reklama je od agentury a má mít nastavení 1x zobrazení na 1 IP adresu, nicméně tam mají nějakou chybu, takže reklama otravuje poměrně často a už jsem jim v týdnu psal několik nehezkých e-mailů, ať si to dají do pořádku, tak snad to bude ok, také nám to vadí.
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest