Page 1 of 1

z ICS znova na gingerbread 2.3

Posted: Thu Jun 28, 2012 17:37
by marek313
Prosim vas dalo by nejako znova nainstalovat do mobilneho talefonu HTC evo 3D znova gingerbread 2.3 lebo mi viec vyhovoval ako ICS.Dakjuem.