z ICS znova na gingerbread 2.3
Posted: Thu Jun 28, 2012 17:37
Prosim vas dalo by nejako znova nainstalovat do mobilneho talefonu HTC evo 3D znova gingerbread 2.3 lebo mi viec vyhovoval ako ICS.Dakjuem.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/