z ICS znova na gingerbread 2.3

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Post Reply
marek313
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Wed Jun 27, 2012 18:57
Zařízení: htc evo 3D

z ICS znova na gingerbread 2.3

Post by marek313 »

Prosim vas dalo by nejako znova nainstalovat do mobilneho talefonu HTC evo 3D znova gingerbread 2.3 lebo mi viec vyhovoval ako ICS.Dakjuem.
Post Reply

Return to “HTC Evo 3D”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest