Page 1 of 1

Nelze spustit rádio

Posted: Sat Jun 09, 2012 15:13
by Tomáš Kápl
Ahoj

Nestalo se někomu, že by mu nešlo spustit rádio? Používám ho tak jednou za měsíc a zrovna nyní, kdy jsem ho potřeboval, tak mi nešlo (a stále nejde) spustit. Když se o to pokusím, tak vidím jen loading a nic se neděje. Ani soft reset nepomůže (a hard reset dělat nechci). Nestalo se to také někomu?

Nelze spustit rádio

Posted: Sun Jun 17, 2012 12:03
by Tomáš Kápl
Tak jsem provedl i Hard Reset a rádio pořád nenaběhne. Takže asi servis...

Nelze spustit rádio

Posted: Sun Jun 17, 2012 13:46
by matoman
znova? ty mas stastie na chybne lumie... ta moja zasa nechce vibrovat dakedy, jak si riesil reklamaciu tej z vyhry?

Nelze spustit rádio

Posted: Sun Jun 17, 2012 14:58
by Tomáš Kápl
Nene, toto je "stará" Omnia. Nicméně ta už také byla v servisu (a s tím jsem si také dost užil). Lumie byla opravena bez problémů (nicméně nemá cenu kontaktovat Nokii, ale MS, který přímo odkáže na zodpovědné v Nokii, o kterých sama firma netuší... prostě sranda...)