Nelze spustit rádio
Posted: Sat Jun 09, 2012 15:13
Ahoj
Nestalo se někomu, že by mu nešlo spustit rádio? Používám ho tak jednou za měsíc a zrovna nyní, kdy jsem ho potřeboval, tak mi nešlo (a stále nejde) spustit. Když se o to pokusím, tak vidím jen loading a nic se neděje. Ani soft reset nepomůže (a hard reset dělat nechci). Nestalo se to také někomu?
Nestalo se někomu, že by mu nešlo spustit rádio? Používám ho tak jednou za měsíc a zrovna nyní, kdy jsem ho potřeboval, tak mi nešlo (a stále nejde) spustit. Když se o to pokusím, tak vidím jen loading a nic se neděje. Ani soft reset nepomůže (a hard reset dělat nechci). Nestalo se to také někomu?