Reklama v aplikaci

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
Pepa
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 27, 2012 18:55
Zařízení: Nokia

Reklama v aplikaci

Příspěvek od Pepa »

Co rikate na reklamu v aplikaci? Jste spis pro trial verzi aplikace a pote jeji zakoupeni anebo pro neplacenou verzi s reklamou? A vite jak je to s odmenamy za reklamu v aplikaci? Kolik je za jedno kliknuti? Jake s tim mate zkusenosti? :)
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Reklama v aplikaci

Příspěvek od Martin Suchan »

nejlepe trial s reklamou a po zaplaceni bez reklamy :)
Pepa
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte bře 27, 2012 18:55
Zařízení: Nokia

Reklama v aplikaci

Příspěvek od Pepa »

pravda :) ted jeste jestli by tedy trial s reklamou mel mit omezenou funkcnost oproti placene verzi? :) nejak moc moznosti je :) a nevis jak je ta reklama placena? kolik je za to kliknuti atd?
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Reklama v aplikaci

Příspěvek od dwbmb »

Podle mě je ideál trial s reklamou, full bez reklamy. Bez omezení funkčnosti. Lidi, kteří přešli z Androidu nebo mají podobné manýry (telefon za 15k+, ale 21kč za aplikaci je moc), si nechají trial a budeš mít infinite money. Lidi jako já vyzkouší trial, uvidí ohavný reklamy a pokud app dělá, co chci, vrazím do ní bez váhání kilo, dvě. Pokud možnost koupě a odstranění reklam u aplikace není, aplikaci mažu a zapomenu na ní.
frenkiecz
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 14, 2012 21:35
Zařízení: Samsung Galaxy Mini

Reklama v aplikaci

Příspěvek od frenkiecz »

Hlavně reklama je otravná. :evil:
http://androidaplikace.cz/index.php/201 ... m-nadobro/" onclick="window.open(this.href);return false;
vaclavjirovsky
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned dub 15, 2012 10:45
Zařízení: Nokia Lumia 720, 800

Reklama v aplikaci

Příspěvek od vaclavjirovsky »

Myslel jsem si jak bude dobrý mít v aplikaci Admob ale z nějakého důvodu způsoboval zpomalení startu aplikace až o 10 sec takže jsem radši od toho ustoupil. Pokud máte nějakou radu jak to opravit určitě ji uvítám :)
Pomezny
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř kvě 23, 2012 12:58
Zařízení: Lumia 920

Reklama v aplikaci

Příspěvek od Pomezny »

Co používáte za systémy? co jsem tak koukal tak takový ty menší jako Inneractive a Smaato se moc nevyplatí, admob nemá SDK pro XNA a Pubcenter není v ČR :-( adDuplex se zdá docela fajn, ale mám exchange rate 0.8. Chtěl bych si zkusit reklamu a rád uvítám popostrčení správným směrem, nerad bych tlačil lidem update s adDuplex a za tejden to tlačil zpátky bez reklamy protože kvůli pár centům raděj nebudu prudit lidi reklamou.

Teď jsem ještě narazil na MobFox(update: taky jen silverlight :-( ), kde se na webu docela chvástají...Popř co si myslíte o tom implementovat Pubcenter v dolarech a peníze z toho zkusit dostat až v momentu kdy se ČR přidá?
Kamil Soule
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 03, 2012 16:34
Zařízení: Nokia Lumia 800

Reklama v aplikaci

Příspěvek od Kamil Soule »

Zdravím, měl bych dotaz má někdo zkušenost s MobFox? Co jsem pochopil, mám nechat TestMode="true", ale to ukazuje jen reklamu testovací i po aktivaci. Když dám TestMode="false", tak zase neukáže žádnou reklamu. PublisherID jsem kontroloval, a odpovídá tomu na webu.
EDIT: vyřešeno
Pomezny
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř kvě 23, 2012 12:58
Zařízení: Lumia 920

Reklama v aplikaci

Příspěvek od Pomezny »

Microsoft advertising je nyní dostupný i pro České vývojáře!
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host