Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Mrzebra
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř led 04, 2012 14:37
Zařízení: samsung omnia W

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od Mrzebra »

Pánové programátoři co jste tady, nechete někdo naprogramovat dětskou chůvičku/baby monitor? Na marketu nic nemůžu najít, podle mě je to celosvětové žádaná aplikace. Na iOS něco je, myslím že to poslouchá dítě a když slyší hluk zavolá a člověk může poslouchat co se tam děje. Ideální by asi byl nějaký most ala Skype, kdy si člověk může mezi spárovanými telefony posoechnout, co se na sruhém konci děje, a samo ho to upozní, pokud je tam hluk, ale stačilo by to první.
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od hujer »

Hm, jen si nejsem jistý, jestli není lepší, než kupovat 2 telefony (a jeden z nich "obětovat" jako odposlech) za cca. 2x8000,- Kč, koupit prostě chůvičku za pár kaček...
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob srp 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od mcm59 »

Chůvička nemá takový výkon aby to dosáhlo až do hospody :wink:
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od hujer »

No, to za ty prachy fakt stojí - to si raději objednám chůvu fyzickou :)
Mrzebra
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř led 04, 2012 14:37
Zařízení: samsung omnia W

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od Mrzebra »

Musime tady resit prblble rady typu kup si chuvicku? Tu samozrejme mam, ale jsou situace, kdy bych vyuzil docasne tu aplikaci (dosah, na navsteve apod)a jsem ochoten za aplikaci zaplatit. Na iOS aplikace je, znam lidi co ji maji, takze v tehle potrebe nejsem sam. Ale hlavne to bylo mysleno jako namet pro programatory, na MP zadna takova aplikace neni a zajem muze byt u celeho sveta. Telefon uz samozree mam, kupovat ho kvuli tomu nebudu.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od Robert Varga »

Skvělý tip na aplikaci! Bohužel nyní nejde programově spustit volání ani odeslání SMS, nicméně kdyby druhá osoba měla taky Windows Phone, něco by se s tím udělat dalo (hnát data přes vlastní server).

Jak funguje ta iPhonovská chůvička - je taky potřeba mít dva iPhony?
Mrzebra
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř led 04, 2012 14:37
Zařízení: samsung omnia W

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od Mrzebra »

Ja jsem tu iOs chvuvicku nezkousel, ale podle popisu se zda, ze to udela normalni hovor na jakykoli telefon. Na MP je jedna aplikace, ktera posloucha dite akdyz rve, zahraje uklidnujici hudbu. Pak je tam jeste aplikace, ktera z telefonu dokaze sledovat dite ip kamerou. Obe vypadnou z vyhledavani pres heslo baby monitor. Takze aspon dilci veci evidetne na WP jdou. Jinak my mame v rodine dva WP telefony, takze by poslouzila i ta phone to phone aplikace:) Jinak Roberte diky za zajem, Vase aplikace mam rad. A kdyby se Vam tohle povedlo, tak by to mohlo byt zadane odkudkoli
ja osobne bych za to treba tri stovky zaplatil
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od murder »

Měl jsem chůvičku na Nokii se Symbianem a chodilo to tak, že nastavil jsem telefonní číslo kam má volat, citlivost na hluk a připojil na nabíječku (stále spuštěný program dost to žralo) nechal jsem tel u postýlky a šel se bavit s druhým telefonem, když se prcek vzbudil, tak mi telefon zavolal, já jsem to zvedl a přes hlasitý reproduktor se dalo na prcka mluvit, než se k němu doběhlo, bydlel jsem v RD v podkroví (1podlaží) a seděli jsme před barákem na dvorku, tehdy byli chůvičky ještě dost drahé a měli slabý dosah, na tohle byla ta aplikace super.
Čadi
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 29, 2012 15:32
Zařízení: Nokia e66,Huawei Sonic

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od Čadi »

Robert Varga píše:Skvělý tip na aplikaci! Bohužel nyní nejde programově spustit volání ani odeslání SMS, nicméně kdyby druhá osoba měla taky Windows Phone, něco by se s tím udělat dalo (hnát data přes vlastní server).

Jak funguje ta iPhonovská chůvička - je taky potřeba mít dva iPhony?
Používám BabyMonitor od SmartDyne na Androidu https://play.google.com/store/apps/deta ... 25pdG9yIl0" onclick="window.open(this.href);return false;.
Budu si pořizovat Lumii 800 a tohle je jediná aplikace,která mi bude chybět. Tušil jsem, že problém bude ve WP7,když ještě nic takového není k dispozici. Jinak to funguje jednoduše tak, že telefon se spuštěnou aplikací vytočí běžný hovor na předvolené číslo poté, co hluk dosáhne nastavené intenzity a délky a zapne hlasitý odposlech. Druhý telefon tudíž nepotřebuje žádný OS. Fakt mi to bude chybět, na dovolenou ideální věc, netřeba řešit dosah signálu, nepotřebuje připojení k internetu apod. Pokud vím podobná aplikace od TappyTaps je jedna z nejúspěšnějších pro iOS i Android.
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Při spouštění aplikace PC remote mi to hází reklamu na aplikaci Baby Monitor což je předpokládám dětská chůvička... Tak to vyzkoušejte je zdarma
Čadi
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 29, 2012 15:32
Zařízení: Nokia e66,Huawei Sonic

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od Čadi »

Jestli myslíš tohle http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/ ... 9b5f15c8da" onclick="window.open(this.href);return false; , tak to je naprd, funguje to z počítače na mobil, pomocí WiFi... Sice prý připravují i verzi phone-phone, otázkou je, jak se budou data přenášet...
pavel.tresnak
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv črc 25, 2013 9:09
Zařízení: Lumia 950

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od pavel.tresnak »

Robert Varga píše:... Bohužel nyní nejde programově spustit volání ani odeslání SMS ...
Platí toto omezení i pro WP8? Takovouto aplikaci jsem rád používal na iPhone, kdy např. v hotelu nešlo použít klasické chůvičky, ale signál GSM ano. Hlavně to musí fungovat na volání, protože v zahraničí nemám roamingová data.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od MikeyMCZ »

Pokud si dobre vzpominam, tak na WP8 musi odesilani i volani potvrdit uzivatel. Resp. SMS se napise i s cislem, ale uzivatel to musi odeslat a u volani je vyplneno cislo a jmeno a uzivatel musi zacit volat.
pavel.tresnak
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv črc 25, 2013 9:09
Zařízení: Lumia 950

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od pavel.tresnak »

Našel jsem stejnou odpověď zde.
mceza

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od mceza »

Toto omezení je z důvodu bezpečnosti. Na jiných OS se dost často stává, že aplikace si hromadně rozesílá premium SMS nebo buhvíjaké jiné a podobně.
Šlo by to pouze přes net.
pavel.tresnak
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv črc 25, 2013 9:09
Zařízení: Lumia 950

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od pavel.tresnak »

Ale jistě, tomu rozumím. Nechť udělá takovou aplikaci přímo M$ nebo Nokia a využívá jinak nemožné postupy. Škoda, že taková užitečná věc nejde realizovat.
mceza

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od mceza »

MS nebo Nokia toto asi dělat nebude. Dětská chůvička není natolik chtěná věc, aby se kvůli tomu někdo zabýval. Bohužel.
pavel.tresnak
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv črc 25, 2013 9:09
Zařízení: Lumia 950

Programátoří, udělejte děstkou chůvičku pro WP7

Příspěvek od pavel.tresnak »

Tak snad se bude WP dále ubírat dobrým směrem a třeba i takováto aplikace půjde jednou vytvořit. Zatím se mi WP8 a především zpracování Lumie 820 moc líbí a doufám, že nenajdu o moc více věcí, které jsem na iOS používal a tady to nejde, nebo je kostrbaté.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů