HTC EVO 3D problém s displayem (nezaznamenává dotyky)

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Post Reply
Vojtaaa
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Mon Feb 20, 2012 21:06
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC EVO 3D problém s displayem (nezaznamenává dotyky)

Post by Vojtaaa »

Zdravím, jedná se o to, že moje HTC EVO 3D podle mě nezaznamenává dotyky na obrazovku. Například v menu to vůbec nepociťuju, ale v hrách je to dost znát, zejména třeba v Trial Xtreme 2 nebo Shadowgun (samozřejmě to nejspíš bude dělat ve všech hrách, ale tyhle 2 zrovna hraju). Jde o to, že třeba v Trial Extreme jedu (držím prst na plynu) a zároveň stisknu "skok" a v tu chvíli přestane motorka akcelerovat (i když prst na plynu pořád držím), po opětovném zmáčknutí plynu se motorka opět rozjede (někdy ne a musím na display několikrát "tappat" než znovu motorka začne akcelerovat). Někdy to taky udělá i úplně nezávisle na tom, jestli mačkám něco jiného, prostě najednou, jako kdybych pustil plyn (který ale celou dobu držím).
Ve hře Shadowgun se mi zase stává, že když se chci někam podívat (otočit) tak aplikace zaregistruje jenom několik milimetrů pohybu prstu po obrazovce a potom už dál nereaguje, i když sunu prst dál. To samé při chůzi. Shadowgun takhle vůbec nejde hrát.
Jedinný, co jsem zkoušel bylo telefon restartovat, to samozřejmě nepomohlo, na nic vážnějšího jsem si netroufl, nechtěl bych přijít o případnou záruku. Telefon je asi měsíc starý.
Díky moc za všechny informace
dusjan
nováček
nováček
Posts: 26
Joined: Thu May 20, 2010 8:43
Zařízení: htc Desire

Re: HTC EVO 3D problém s displayem (nezaznamenává dotyky)

Post by dusjan »

Nepoužívej alternativní zámek obrazovky.
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 80
Joined: Thu Feb 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

HTC EVO 3D problém s displayem (nezaznamenává dotyky)

Post by MiroS »

Jo jo, robi to alternativny zamok..... Go Locker a podobne
Vojtaaa
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Mon Feb 20, 2012 21:06
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC EVO 3D problém s displayem (nezaznamenává dotyky)

Post by Vojtaaa »

Hard Reset včera proveden, už je to v pohodě, ale nechtějí se mi načíst aplikace za karty (zobrazit se v menu a tak). Píše to, že karta je zaplněná a tak, ale ikonky nikde.
A s tim zámkem díky moc, je dost možný, že něco takovýho to bylo, ale kdybych si to tu nepřečet, nainstaloval bych ho zase a vesele se vztekal kvůli nefunkčnímu displayi :D Díky moc, ještě ho teď zkusim nainstalovat a uvidim jak to s tim půjde a kdyžtak jde hned pryč! Stejně ten GingerBreaďáckej mi přijde nejlepší. Fakt ještě jednou díky :) Akorát s tou kartou mě to trochu štve no, ale tak to zas neni taková tragédie
Post Reply

Return to “HTC Evo 3D”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest