Page 1 of 1

Ikona Comm Manageru

Posted: Sun Feb 11, 2007 11:43
by Alesh
Dá se nějak odstranit tahle malá ikonka z homescreenu? Přijde mi tam zbytečná, stejně jí nepoužívám a hodilo by se mi o par pixelu víc místa. Normálně v nastavené obrazovky dnes vypnoout nejde jako ostatní věci. Ale snad by to mohlo jít nějak v registrech ne?

Posted: Sun Feb 11, 2007 12:01
by Jiří Hrma
Myslíš tu ikonku co se zobrazuje úplně dole v té liště napravo?

Posted: Sun Feb 11, 2007 12:02
by Alesh
jj... celou tu lištu bych potřeboval pryč

Posted: Sun Feb 11, 2007 13:41
by Jiří Hrma
Zkus se podívat do složky /Windows/Startup. Měl by tam být zástupce s názvem Init_Tray.lnk. Když ho smažeš a restartuješ Vario, tak už by tam neměla být. A takhle by měly jít vyházet i ty další ikonky :)

Posted: Sun Feb 11, 2007 14:03
by Alesh
jo super díky moc... stačilo mi smazat tu Init_Tray.lnk a celá ta lišta zmizla