Page 1 of 1

Sdílení highscore ze hry

Posted: Wed Feb 15, 2012 15:32
by fscz
Zdravím všechny Smartmaniaky :-)

Právě pracuji na remaku jedné známe hry (do soutěže o Lumii) a rád bych zaimplementoval možnost sdílení uživatelských highscore. Mnozí máte již zkušenost, a tak bych vás rád požádal o nějaký dobrý tip, jak na to a hlavně kde uchovávat data, když nemám vlastní server... Díky všem!

Sdílení highscore ze hry

Posted: Wed Feb 15, 2012 15:56
by steelspace
Bez serveru to nepůjde. Ale třeba http://www.aspone.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; nabízí zdarma dostatečný hosting.

Sdílení highscore ze hry

Posted: Wed Feb 15, 2012 16:11
by Petrroll
Mogade http://mogade.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sdílení highscore ze hry

Posted: Wed Feb 15, 2012 16:49
by fscz
Díky, Mogade na první pohled vypadá použitelně :-)