Sdílení highscore ze hry
Posted: Wed Feb 15, 2012 15:32
Zdravím všechny Smartmaniaky 
Právě pracuji na remaku jedné známe hry (do soutěže o Lumii) a rád bych zaimplementoval možnost sdílení uživatelských highscore. Mnozí máte již zkušenost, a tak bych vás rád požádal o nějaký dobrý tip, jak na to a hlavně kde uchovávat data, když nemám vlastní server... Díky všem!
Právě pracuji na remaku jedné známe hry (do soutěže o Lumii) a rád bych zaimplementoval možnost sdílení uživatelských highscore. Mnozí máte již zkušenost, a tak bych vás rád požádal o nějaký dobrý tip, jak na to a hlavně kde uchovávat data, když nemám vlastní server... Díky všem!