Spárování marketu s gmail účtem

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Post Reply
Cassper
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Mon Jun 21, 2010 7:12
Zařízení: HTC HD2

Spárování marketu s gmail účtem

Post by Cassper »

Omlouvám se, že zakládám další vlákno, ale do mého předchozího se to svým tématem moc nehodí. ... Každopádně další otázka spojená s mým přechodem na Android.
Člověk napáruje telefon s gmail.com účtem. Ok. Na marketu nakoupí GPS navigaci, nějakou tu hru a prostě aplikace co nějak potřebuje. A moje otázka je. Je někde uloženo, že tyhle aplikace jsem si stáhnul ? ... Protože telefon v létě po půl roce utopím v rybníku a koupím nový. Ano, zadám svůj gmail.com účet (takže kontakty, email a kalendář jsou zpět hned), ale co ten android market ? ... Ukáže hned nějakou záložku "koupené ale nenainstalované" nebo tak něco ? Nebo si musím pamatovat které aplikace jsem kupovat, manuálně je najít a tam místo "koupit" mi to nabídne rovnou "instalovat" protože to pozná, že už jsem je kdysi stahoval ? ... A nebo to nepozná vůbec a musím je koupit znova ? Nebo případně bombardovat technickou podporu daného programu aby mi ho poslali ještě, že už jsem ko hupoval ?
User avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 424
Joined: Wed Oct 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Location: Praha

Spárování marketu s gmail účtem

Post by kome »

Je to vazáno na ten gmail ůčet a nemusíš se bát, že o něco přijdeš. Všechny koupené aplikace jsou v seznam mych aplikací v marketu. Tam je to rozdělené na nainstalovené a nenainstalované.
Cassper
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Mon Jun 21, 2010 7:12
Zařízení: HTC HD2

Spárování marketu s gmail účtem

Post by Cassper »

Ještě jeden hloupej dotaz. ... Jak si pošlu peníze na svůj účet na Android marketu ? Chápu, že je svázán s mou gmail adresou. ... Tak ale to ještě někde musím zadat svojí kreditku a z ní se to bude strhávat samo, jako že prostě platba po internetu ? ... Nebo musí být nějaký Paypal (doufám, že ne :( ). ... Nebo to funguje na systému těch premium SMS, jako třeba některý stahovací servery ?
andy517
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Sun Jan 29, 2012 15:48
Zařízení: GT I9000

Re: Spárování marketu s gmail účtem

Post by andy517 »

Jde to pres kreditku a googluv platebni system, nic jako kredit se nenabiji.

A ohledne toho pamatovani si aplikaci upozornim, ze neplacene app si to nepamatuje, pokud nejnovejsi verze neprinesla zmenu, takze ty programy je treba si pamatovat nebo vyuzit titanium backup. U placenych no problem.
radospol
smartstar
smartstar
Posts: 896
Joined: Fri Dec 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Spárování marketu s gmail účtem

Post by radospol »

Len doplnim ze tie neplatene si to pamatuje ale len cez webovy market.
Post Reply

Return to “Operační systém Android”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests