Omnia W - Sekající se video
Posted: Tue Jan 24, 2012 18:52
Ahoj,
tak jsem si dnes koupil Omnii W. Musím říct, že jsem ze systému nadšený, narazil jsem zatím jen na pár problémů.
Jedním u nich je i přehrávání videa. Do telefonu jsem přes Zune nahrál pár videoklipů, a ty když si pustím v telefonu, tak se poměrně sekají. Chvilinku je video plynulé, a poté se začne lehce sekat. Setkal jste se někdo s tím to problémem?
Zune by snad měl video převést do vhodného formátu.
Originální videa jsou ve velikosti 720p.
tak jsem si dnes koupil Omnii W. Musím říct, že jsem ze systému nadšený, narazil jsem zatím jen na pár problémů.
Jedním u nich je i přehrávání videa. Do telefonu jsem přes Zune nahrál pár videoklipů, a ty když si pustím v telefonu, tak se poměrně sekají. Chvilinku je video plynulé, a poté se začne lehce sekat. Setkal jste se někdo s tím to problémem?
Zune by snad měl video převést do vhodného formátu.
Originální videa jsou ve velikosti 720p.