Unlock Omnie 7 s Mangem?

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od Pacikx »

Omlouvám se za tento post, pouze si chci utvrdit fakta.
Pokud jsem to dobře pochopil, tak nelze odemknout Omnii 7 s Mangem, jiným způsobem než zakoupením dev účtu (jelikož Chevron za 9USB byl zrušen a původní Chevron kterej pak stáhli taky nefunguje), nebo downgradem na pre-nodo, unlocku a pak upgrade na Mango? Jde mi o klasickej unlock, abych mohl instalovat homebrew aplikace.

Děkuji předem za odpověď.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

RE: Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Unlock je mozny pres windowsphonehacker.com/windowbreak
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od Pacikx »

Omlouvám se za takto blbé dotazy, ale ve WP7 jsem nováček.

Přes tu stránku jse provádí interop-unlock, a co jsem četl tak předtím se musí provést klasickej unlock (pro instalaci homebrew apps), nebo to tak není, a opravdu stačí zajít na tu stránku a odemknout to přes ní?

Mimochodem, pokud jsem koupil telefon kterej byl v originále dodávanej s pre-nodo, teď tam mám Mango a udělám Hard Reset, tak tam zůstane Mango, nebo se vrátím zase na pre-nodo?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od mimonaut »

vrátí se to do továrního nastavení, ale verze systému zůstává - pro tebe Mango ... S odemykáním přes starý chevron je práce cca na jedno odpoledne a doporučuju pečlivě číst návody a dělat vše opravdu krok po kroku a srozmyslem. Nicméně když to jednou uděláš (a pečlivě) - dostaneš telefon a) odemknutý bez opětovného zamykání b) s češtinou c) interop-unlock d) s funkčními automatickými updaty přes zune (což třeba u customROM na HTC nefunguje). Doporučuju prohlídnout fóra tady i jinde, určitě najdeš ta správná řešení.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Pacikx píše:...Přes tu stránku jse provádí interop-unlock, a co jsem četl tak předtím se musí provést klasickej unlock (pro instalaci homebrew apps), nebo to tak není, a opravdu stačí zajít na tu stránku a odemknout to přes ní?
stačí odemknout přes ni, není třeba nic dalšího
Pacikx píše:Mimochodem, pokud jsem koupil telefon kterej byl v originále dodávanej s pre-nodo, teď tam mám Mango a udělám Hard Reset, tak tam zůstane Mango, nebo se vrátím zase na pre-nodo?
zůstane Mango
mimonaut píše:... S odemykáním přes starý chevron...
on má ale Mango, takže mu je Chevron na prd- musel by udělat restore na 7004 a pak až by následovalo to, co popisuješ dál...
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od Pacikx »

Děkuji za odpovědi. Jdu udělat komplet zálohu telefonu (i s OS), pack HR, a nakonec vyzkouším jestli půjde ten interop unlock přes tu webovou stránku.

//EDIT: Tak unlock bez problémů proveden přes windowbreak. Pohodlný a velice rychlí způsob odemknutí telefonu. Perfektní!
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od culis »

Prosím, jak zjistím, zda mám odemčený tel.. Omnii 7 jsem kupoval cca 2 měs. starou, již počeštěnou, tudíž odemčená asi musela být, nepletu-li se. Ale např. foťák mám bez možnosti nastavení apod..

Také se chci zeptat, jak tam dostanu sdílení internetu, zatím jej tam také nemám. Tel. je ofic. T-mobile CZ.

Dnes se mi nabídla aktualizace, ale zatím jsem ji neinstaloval

Děkuji.
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od culis »

Opravdu se nenajde dobrá duše, která by lamě poradila? ;-)

Rád bych si naistaloval pár app, na které je potřeba unlock, ale pokud jsem dobře četl, tak poslední aktualizace tel. opět zamyká. Proto jsem ji zatím neinstalil. Jen kdybych věděl, jestli mám odemčeno.

Jsem běžný uživatel, tak sorry za pro vás asi banální otázky. :-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od mimonaut »

než se třikrát zeptat, lépe jednou vyzkoušet nějakou appku do telefonu nainstalovat.. jinak to totiž asi nezjistíš, jestli je odemčený.. Aktualizace většinou nikomu omnii7 opětovně nezamkla, ale zaručit to nejde. Na nastavení foťáku i v české lokalizaci najdeš tady v diskusích návod (ale za mne, nefunguje to úplně vždycky nejlíp - mě to třeba dost rozhodilo náhled při focení)..
Wifi sdílení internetu se zapnout dá poměrně jednoduše, jestli tady není návod na fóru, zítra ho sem nahodím. Ale zkus se ještě mrknout..
Nebo se můžeš podívat na toto video: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eplSGqa1I3U[/youtube]
Uživatelský avatar
Maledict
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon kvě 30, 2011 19:56
Zařízení: Xiaomi Mi4C, Surface Pro 4

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od Maledict »

culis píše:pokud jsem dobře četl, tak poslední aktualizace tel. opět zamyká.
Není pravda (a pokud ano, tak je chyba spíš někde jinde), pouze přijdeš o možnost telefon znovu odemknout v případě hard resetu. Takže je odemčený do příštího hard-resetu nebo nahrání ROM.
monicek1989
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 17, 2012 22:32
Zařízení: Samsung Omnia 7

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od monicek1989 »

Ahoj,
když si teda podle návodu odemknu telefon, jak je to potom se zárukou?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od mimonaut »

ve většině servisů s tím nemaj problém a taky se dá před případnou reklamací (tedy pokud není telefon bricknutej) provést HardReset, případně znovu zamknout..
Ondys
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 25, 2012 20:52
Zařízení: Samsung omnia 7

Unlock Omnie 7 s Mangem?

Příspěvek od Ondys »

Mám takový problém , při GPRS Manager tam nemám na výběr windowsbreak. Mám tam jen Gumi Test Bed , Suwon2G Test bed a Suwon3G Test bed ..... co s tím ?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti