Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Post Reply
nicasso
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu Jan 12, 2012 19:58
Zařízení: SGN

Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Post by nicasso »

Zdravím všechny Smartmaniaky,
asi před hodinou jsem chtěl nastartovat Navigon, a v tu chvíli se mi kompletně restartoval telefon,
ještě se mni to nestalo, ale budiž. Nějak dlouho to nabíhalo, a pak přišel šok - zeptalo se mě to na volbu jazyka a poté mě to hodilo na homescreen a začalo to hlásit tisíce chyb aplikací. Telefon vypadá jako při prvním startu, ale cca 30 ze 180 aplikací zůstalo v menu, zbytek jhe pryč, emaily zmizely, ale google a smsung účet je tam, kde byl. Měl jsem nainstalovaný Go Launcher ex, který v menu sice je, ale nejde spustit. FOtky v galerii zůstaly jak SD tak interní, kontakty taky, ale spousta aplikací prostě zmizela a telefon se chgová divně.

Co myslíte? Mám ještě šanci zachránit původní nastavení, nebo se něco prostě totálně po***** a bude nejlepší udělat factory reset, zálohovat jen potřebné a formátovat vše včetně paměťovky?
Chtěl jsem původně resetnout jen telefon, ale asi by se mi tloukly instalace na kartě s novým prázdným telefonem..

No jsem z toho zoufalej, poraďte, kdo víte. Celý víkend jsem telefon ladil Go launcherem k domonalosti a teď je všechno včetně aplikací, navigace, map a většiny nastavení v prachu...

Díky za všechny odpovědi.
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Post by mike-biker »

Důrazně doporučuji kompletní přeinstalaci firmware a žel bohu vše nainstalovat znovu. Nemělo by, ale občas se to může holt stát. Je to Android.
premikkoci
smartguru
smartguru
Posts: 746
Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Post by premikkoci »

Jen tak pro informaci, navigon máš zakoupený? Tabletofon za 13 000,- a celý víkend ho musiš ladit k dokonalosti :D
nicasso
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu Jan 12, 2012 19:58
Zařízení: SGN

Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Post by nicasso »

jo, navi je oficiální. A doteď fungovala bez problému. Jinak ladil jsem velý víkend proto, že už mě nebavil Touch wiz a přecházel jsem na Go launcher Ex.. tak jsem to natvrdo smazal komplet a už to vypadá v pohodě. Ale netuším, čím to mohlo být. Doufám, že to nedělá ten Go launcher, chystám se to vrátit do předkatastrofálního stavu, tak snad to nebude zbytečná práce.

Těch aplikací bylo asi jenom 165 :-P
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 310
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:28
Contact:

Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Post by anawarr »

go launcher ex mi dělá neplechu. dost často mi zamrzne celý telefon a objeví se hláška o vynuceném zavření. pak musím tel restartovat, ale data se mi zatím nesmazaly.
mikamika
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Wed Feb 17, 2010 11:35
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE / IPAQ214

Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Post by mikamika »

mne zas GO launcher ex funguje skvele. ziadne padania,restarty nic. rom je oficialna 2.3.6 ani root nemam. a tak cca 1x tyzdenne na nom mam update a vzdy bez akychkolvek potiazi. aplikacii nemam 180, tak cca na 50 to vychadza a zatial bez akychkolvek problemov
poutom
nováček
nováček
Posts: 9
Joined: Tue Apr 10, 2012 16:52
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Post by poutom »

Aplikacema to určitě nebude. Jestli máš origo rom, tak to určitě musí být ten launcher. Já mám momentálně ,(už asi dva měsíce), těch aplikací nainstalovaných cca 260 a neměl jsem jediný problém se sekáním telefonu, nebo jakýkoliv samovolný restart.
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

Samovolný restart s ztráta poloviny dat - POMOC!

Post by koumes »

Promazano od zbytecnosti.
Post Reply

Return to “Samsung Galaxy Note”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest