HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Skydiver
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv led 12, 2012 18:34
Zařízení: Nokia Lumia 930

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od Skydiver »

Zdravím,
chci se zeptat, jestli má cenu kupovat si nyní telefon s WP 7.5. Trochu mě rmoutí zpráva o tom, že verze Apollo vyjde už koncem tohoto roku. Nevím, jestli nemám raději počkat až na telefony, které příjdou s ní. Uvažuji nad koupí Titana ale vzhledem k jeho relativně vyšší ceně se nechci unáhlit. Jaký na to máte pohled vy?
jirin
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 24, 2011 20:07
Zařízení: HTC 7 PRO

Má to smysl?

Příspěvek od jirin »

verze Apollo vyjde už koncem tohoto roku, jen že teď je začátek roku. Mám pocit, že nějaké supr verze vycházejí koncem každého roku, nebo i v průběhu, prostě dost často :-) Osobně jsem si koupil nový telefon protože jsem chtěl dotykový display a WP 7 protože je to gigant a snad bude občas i v budoucnu aktualizovat. Pokud máš čím telefonovat, můžeš klidně počkat o nic nepřijdeš.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Má to smysl?

Příspěvek od TomasSX1 »

Takymto rozmyslanim budes cakat naveky..kazdy rok vychadzju nove modely a nove aktualizacie...ked pride Apollo si zase povies ze ci to ma zmysel kupovat teraz telefon ked o rok tu bude .....o (nejaka nova aktualizacia a nove Chassis)

Ja ti odporucam aby si si Titana kupil teraz a uzival si ho naplno kym budes chciet a tak o rok dva kupit novsi model :)
Skydiver
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv led 12, 2012 18:34
Zařízení: Nokia Lumia 930

Má to smysl?

Příspěvek od Skydiver »

Mám obavy právě z toho, že mi Apollo nepůjde nainstalovat a systém mi bude pomalu a jistě stárnout. Jako to udělal třeba google, když uvolnil Android 4. Jde nainstalovat jen na některé modely. Titan se mi líbí a nový telefon potřebuju, co nejrychleji - WM se mi dost sekají i po hard resetu. Ještě jeden dotaz, je rozlišení HVGA tak špatné? Já osobně telefon na filmy nepoužívám a po pravdě mi stačí i QVGA :-D.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od TomasSX1 »

HVGA?

Ked mas na mysli WVGA v Titanu, tak ten vobec nie je zly. Je krasne ostre vsetko a pekne citatelne. Mne uplne postacuje (zatial).

A starnut ti system urcite a vzdy bude a o aktualizaciu Apollo sa bat nemusis. Titan ho urcite dostane.
Skydiver
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv led 12, 2012 18:34
Zařízení: Nokia Lumia 930

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od Skydiver »

Dobrá děkuji asi do toho půjdu :-). Bude to teď trochu off topic ale jak jsou na tom WP a synchronizace s Outlookem?
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od TomasSX1 »

Tak ja s tym nemam problem. Ide to jedine online. Offline cez USB ani cez BT to nejde. Musis si svoj outlook s Outlook Conector-om prepojit s Live uctom alebo inym sposobom s Gmailom prepojit a vsetko sa ti automaticky behom sekund synchronizuje. Ja to tak pouzivam a vsetko slape ako hodinky

Je tu este moznost pouzit Exchange..ale to asi len pre firemne ucely.
Skydiver
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv led 12, 2012 18:34
Zařízení: Nokia Lumia 930

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od Skydiver »

To byla poslední věc, která mě odrazovala. Děkuji moc ;-)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od TomasSX1 »

Nic sa neboj... budes ho milovat a nebudes chciet byt bez neho ;) Zatial najlepsi foun aky som kedy mal 8-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od htcjirka »

Pokud je pro Tebe velikost Titanu zkousnutelna,urcite do Titana jdi.Je to v soucasnosti nejvetsi uhlopricka mezi WP7 telefony.I na 4.7" je vse dokonale ostre a displej je chloubou a malokomu se chce verit, ze se jedna o SLCD.WVGA je naprosto dostacujici.Vyssi cena ma opodstatneni za konecne vyrazny posun dopredu v optice tj. vyslednych fotografii,ktere se daji srovnavat s konkurenci - bohuzel tak dlouho to HTC trvalo,prvni telefon od HTC,ktery prolomil dlouhodobou podprumernost fotoaparatu ve svych radach,perfektni pevne konstrukci - i po 4 mesicich beze zmen - na vrzani apod. projevy jsem velice haklivy,kvalitni zvukovy vystup - tez v minulosti u HTC problem, vse zakoncuje tolik vychvalovana vydrz,to je obrovske plus.Jen takove tlacitko power je nestastne umistene nahore,na boku by se ovladalo mnohem lepe.
Apollo urcite pro tento telefon bude.Pokud chces uzivat WP7.5 pak Titan je tou nejlepsi vstupenkou,aby jsis je uzil a vychutnal naplno.
Presvedcil i me..odpurce nejen WP jako takovych,ale i zklamaneho fanouska HTC,diky predchozim modelum.
katraris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 136
Registrován: čtv led 12, 2012 19:59
Zařízení: Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 920

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od katraris »

Prodávám Titan ve zdejším bazaru, ale důvodem není nespokojenost (nebudu opakovat, co jsem psal tam).
V podstatě platí, co píše htcjirka. Kromě úžasného WP7 (ano, také mi chybí pár věcí a pár věcí mi vadí) platí u tohoto HTC, že lze konečně i fotit a natáčet video, že má výborný displej a pevnou konstrukci.
Nevýhody byly také již uvedeny. Kvůli velikosti zařízení by vypínač mohl být níže a dostupněji prstům. A co se příliš neuvádí, přední kamerka je mizerná (ovšem zatím prakticky nepoužívaná).
Uživatelský avatar
Milan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 11, 2012 0:47
Zařízení: Desire, Wave
Bydliště: Praha

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od Milan »

Ahoj, resim podobny problem, viz moje diskuze - Androd nebo Windows Phone: Co poradite?
Je pravda co sem chlapi napsali, mozna az na to, ze Apollo by teoreticky melo WP dost zmenit..procesory, displeje atd. Ja osobne dost v lete cestuju, a predstava jak strkam Titana do kapsy u kratasu..:)) Rozhodl jsem se ted koupit zrejme Radar, je mensi, levnejsi a kovovy, takze pri event podzimnim prodeji bude jako novy:) a pockam s cim prijde Apollo a vyrobci...
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od streethawk »

Ahojte mna tiez zaujima, ci by sa mi oplatilo kupit HTC Titan, mam momentalne asi 2 mesiace Samsung Omnia W, takze skusenosti z tymto OS mam uz relativne bohate...hlavne ma zaujima, ale i zaroven desi ten velky dispelj, dalej vacsia pamat atd...

Dalej je pre mna velmi dolezite, aby mal moznost "sdileni internetu", moj Samsung to ma a viem, ze nie vsetky zariadenia s tymto OS to maju, takze je to velmi dolezite, nakolko pouzivam v praci mobilny internet a zdielam si ho na NB...

Myslite, ze to ma vyznam?

VĎAKA! ;-)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od TomasSX1 »

Ked mas Omniu W tak velkoste to uz bude ina kava. Ale ked si nan zvyknes (co sa rychlo stane) tak uz nebudes chciet mensi telefon to mi ver :)

Ked ti nerobi problemy vydat zopar 100€ viac tak si ho kup. Je to naj WP a to vo vsetkych smeroch :D
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od streethawk »

TomasSX1 píše:Ked mas Omniu W tak velkoste to uz bude ina kava. Ale ked si nan zvyknes (co sa rychlo stane) tak uz nebudes chciet mensi telefon to mi ver :)

Ked ti nerobi problemy vydat zopar 100€ viac tak si ho kup. Je to naj WP a to vo vsetkych smeroch :D
Ahoj, ale neodpovedal si mi na najdôležitejšiu otázku... :roll:

Polozka "Sdileni internetu" v nastaveniach...
b.o.i
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 13, 2009 11:16
Zařízení: HTC Titan, HTC Desire Z

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od b.o.i »

ano, sdileni v Titanu je, sam jsem jiz odzkousel ...
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od TomasSX1 »

Ako b.o.i pise...sdielanie tam je, Titan bol asi prvy WPtel ktory tuto funkciu podporoval :)
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od streethawk »

Aj Samsung to mal hneď, takže neviem, s tým prvenstvom to nebude zas až tak jasné, ale to je predsa úplne jedno...

Díky za info, začínam vážne uvažovať nad ním, len ma trošku odrádza tá veľkosť čo sa praktičnosti týka, ešte tak do 4.0" sa to dá, ale toto už je riadna placka...

ZDAR
b.o.i
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 13, 2009 11:16
Zařízení: HTC Titan, HTC Desire Z

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od b.o.i »

normalne ho nosim v predni kapse rifli, koupil jsem si na nej plastovy kryt na zada a folii, abych ho setril. A nemam s tim zadny problem.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Titan: Má smysl si jej pořídit?

Příspěvek od TomasSX1 »

P/V Samsung Galaxy S
Samsung to mal po aktualizacii (1. generacia) a druha vysla az o paar mesiacov neskor. Takze Titan tu bol ako prvy so zdielanym internetom :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti