Více viz článek na mém blogu.
Na případné dotazy rád odpovím, buď tam v diskuzi na blogu, nebo přímo tady
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2VTLX_LpuNE[/youtube]
PS. ohledně rozepsaného seriálu o vývoji her tady na SmartManii, nebojte, ještě pár dílů bude ;)
