Hledal jsem a našel jsem, že mohu na market přidat aplikaci jako beta a jen pro pozvané testery, ale to taky prochází schvalovacím procesem že? Takže spíš bych potřeboval odemknout mobil. Mohu odemknout mobil, který byl aktualizován na Mango? (pokud před tím nebyl odemknut) A pokud ano tak dáte mi prosím odkaz na nejnovější návod (klidně anglicky).
Když jsem hledal nějaké informace, tak tam byla zmínka o Chevronu a licenci za $9. Já hledám pokud možno, tak úplně zadarmo řešení. No a u této informace jsem taky našel zmínku, že je to alternativa k placení vývojářského účtu ($99) a teď jsem to úplně nepochopil. Když bych měl tento účet, tak mohu rovnou testovat aplikace v mobilu bez marketplacu? A platí to i pokud si tento účet zřídím zadarmo přes dreamspark?
Díky za vysvětlení
