Page 1 of 1
Jas u Omnie
Posted: Thu Sep 22, 2011 8:07
by elka_cz
Je tu někdo, kdo může srovnat Omnia 7 a HTC HD 7 co se týče jasu? Omnia je v noci skoro nepoužitelná. Září to příšerně do očí. Je to u HTC HD 7 stejné?
Jas u Omnie
Posted: Thu Sep 22, 2011 8:10
by Fixie
není, u HTC je jas nižší, nicméně já s tím v noci problém nemám u omnie. Nemáš problém se světelným čidlem? máš to nastavené automaticky?
Souhlasím ale že ten jas je vyšší než u mých starších strojů, zvykl sem si
Jas u Omnie
Posted: Thu Sep 22, 2011 8:18
by elka_cz
Čidlo je v pohodě. I když dám ruční nastavení a nejnižší jas, pere to jak sedlák s cepem
