pomoc s nastavením WIFI

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
Nyjo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 16, 2011 19:24
Zařízení: HTC Sensation

pomoc s nastavením WIFI

Příspěvek od Nyjo »

Ahoj.
Dostal jsem nový služební telefon a nemohu rozchodit wifinu. Na starém Diamondu2 WM 6.1 jsem jednoduše zapl wifi,zadal heslo a byl jsem spojen.
Postupuji takto: Na Sensationu najedu na nastavení,najdu bezdrátové připojení a sítě a zapnu wifi. Pak kliknu na nastavení wifi a začnou se hledat dostupné wifiny a já si najedu podle názvu na tu moji. Přidržím prst a oběví se okno k připojení,kde je klíčový rejstřík 1až 4 a kolonka na heslo.Tam zadám moje heslo a dám připojit. A ono se nic neděje a furt mám wifi zamknutou.
Už si nevím rady a přemýšlím ,že ho vrátím a vezmu si svůj starý telefon jestli to nerozchodím.
Jsem v tomhle oboru lajk.
Za případné srozumutelné rady v češtině všem moc děkuji!!!
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: pomoc s nastavením WIFI

Příspěvek od David Barborka »

nedrž na tom prst, pouze na svou wifi klepni a ona tě vyzve k zadání hesla, tedy žádný klíčový rejst. tam nebude.
Nyjo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 16, 2011 19:24
Zařízení: HTC Sensation

pomoc s nastavením WIFI

Příspěvek od Nyjo »

ahoj.
No nevím já na to klepnu a hned mi vyskočí okno kde je napsaná síla signálu, zabezpeční WEP,adresa MAC a pod tím klíčový rejstřík,pak hexadecimální klíč WEP. Tam zadám heslo a dám připojit a furt se nic neděje a vše se vrátí na stranu kde jsou nalezené wifiny. Když pak ještě jednou klepnu na svoji wifi,tak pak vyzkočí okno kde už není klíčový rejstřík,ale je tam kolonka :změnit heslo nebo připojit nebo odstranit nebo zrušit. Tak jsem dal připojit a zase nic. už fakt nevím co stím....
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

pomoc s nastavením WIFI

Příspěvek od David Barborka »

klepni na to a potom dej odstranit a znovu se zkus připojit. Napdá mě pouze to, že máš nastaveno šifrování, které sensation neveme. Já mám wpa2/psk a při prvním přihlášení to chce pouze heslo a nic jiného. Ještě mám na routeru wi-fi protected setup, takže u mě stačí zmáčknout tlačítko na routeru a v telefonu a jsem spojený a nemusím ani zadávat heslo. Pokud ti to pořád nepůjde, tak vyzkoušej změnu šifrování na routeru.
mimisekz
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned srp 22, 2010 23:41
Zařízení: HTC HD II

pomoc s nastavením WIFI

Příspěvek od mimisekz »

Zdravím,mám novou wifiTPlinka přd tím jsem měl zyxel myslím, tam jsem měl taky heslo a šlo to a teď se nemůžu prostě se svým sensationem k wifi připojit. Má někdo podobnou zkušenost?
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

pomoc s nastavením WIFI

Příspěvek od David Barborka »

Mám nové auto Škoda, předtím jsem měl VW a to mi jezdilo, ale tohle mi nejezdí, nevíte co tomu je?

Takové dotazy jsou na úrovni základní školy. Nikdo neví, jestli máš zapnuté nějaké šifrování a další věci. My tady nejsme jasnovidci. Musíš upřesnit dotaz.
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů