Jaký reklamní systém
Posted: Fri Sep 09, 2011 22:34
Zdravím, právě dělám na své prvotině (Numerus) a rád bych ji nějak monetizoval. Přemýšlel jsem tak nad trial verzí s malou reklamou v menu + placenou za 1$ bez reklamy.
Problém je, že nevím, jaký zvolit reklamní systém.
Jaký používáte Vy?
Problém je, že nevím, jaký zvolit reklamní systém.
Jaký používáte Vy?