Page 1 of 1

Jaký reklamní systém

Posted: Fri Sep 09, 2011 22:34
by Petrroll
Zdravím, právě dělám na své prvotině (Numerus) a rád bych ji nějak monetizoval. Přemýšlel jsem tak nad trial verzí s malou reklamou v menu + placenou za 1$ bez reklamy.
Problém je, že nevím, jaký zvolit reklamní systém.
Jaký používáte Vy?

Jaký reklamní systém

Posted: Wed Sep 14, 2011 21:48
by Jiří Danihelka
Já používám AdDuplex. Nevýhodou je nedostatek placených reklam. Z 95 procent se zobrazuje pouze výměnná reklama jiných aplikací.