Page 1 of 1

Soutěž www.vyvijej.cz - zkušenosti

Posted: Mon Sep 05, 2011 11:47
by Jiří Danihelka
Už jste se někdo zkoušel registrovat do soužěže http://www.vyvijej.cz" onclick="window.open(this.href);return false;?
Zajímalo by mě, jestli se dají přidávat aplikaci i dodatečně po registraci.

Soutěž www.vyvijej.cz - zkušenosti

Posted: Mon Sep 05, 2011 13:43
by Martin Suchan
Take jsem se nedavno registroval, co me ale prekvapilo, ze se tam nikde nezadava LiveID, pod kterym covek vyviji sve palikace, jen jmeno, adresa, kontaktni email a "nazvy aplikaci" ;oI Tak nevim, jak to budou merit.