Špuntová sluchátka do 2000,-

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Špuntová sluchátka do 2000,-

Příspěvek od gulii »

Chtěl bych se zeptat, jaká sluchátka by jste mi prosím doporučili... Nejraději bych chtěl nějaká s doživotní zárukou, protože mi naše kočka už rozkousala 4ks Creativů EP630... Ale to nejspíš nabízí pouze Koss, že? Proto se mi nejvíce zamlouvají tyto:

http://www.alza.cz/koss-kdx-100-stribrna-d134478.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Máte někdo nějaké zkušenosti, popř. jaká jiná. Moc děkuji všem za reakci.
Robeo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 12, 2011 23:22
Zařízení: HTC Desire

Špuntová sluchátka do 2000,-

Příspěvek od Robeo »

V teto cenove relaci pod 1500 se na netu nejvice propaguji tyto tri, rekl bych ze maji uz skoro kultovni status:

EP630 - nejlevnejsi, skvele zvukove odstinene, trochu prebasovane, kvalita zvuku takovy vyssi standard (=mnohem lepsi nez levne spunty, ale uplna euforie to rozhodne neni), dost poruchove (takze budte rad, ze si aspon kocka pochutnala)

Head Direct RE2 - skvely pomer cena/kvalita, malo basu (tzv. cisty flat studio zvuk, ale jako lajkovi mi to zas tak moc nevyhovuje, musim si je vzdy trochu doequalizovat). Nenechte se zmast cinskym vyrobcem, v cine se vyrabeji nejlepsi sluchatka! Min odstinene nez EP630 (maji takovy dirky vzadu, jako ty vase Kossy)

Sennhaisser cx300 - kvalitnejsi zvuk nez EP630, vypadaji uplne stejne jako EP630, vyssi cena

Vsechny je mam/mel doma a dozivotni zaruku nema nikdo krome Kossu. Nejlepsi byly EP630 prvni mesic, kdy jsem poprve "objevil" jak vlastne ty pisnicky zneji z trochu kvalitnejsiho repra nez z kusu plastu:) Dneska po dvou letech uz hledam neco vic, doporucil bych ty Senny, ale zas takovej skok oproti EP to neni, ale poslouchal jsem na nich jen par minut, pac jsem je kupoval jako darek, takze nemuzu presne soudit.

Kazdopadne doporucuju nebat se a koupit ty kossy, ikdyz jsem o nich nikdy neslysel, ale zaruka je zaruka a z vlastnich zkusenosti vim, ze tento segment sluchatek je extra poruchovej. Zvuk bude urcite dostatecne kvalitni.

Jinak pokud nevadi, ze vam budou spunty trochu "trcet" z hlavy ven (ciste designova zalezitost) - nejkvalitnejsi zvuk pod 2000 budou mit Klipsch S2 a nebo Etymotic MC5 (MC5 opet nevyzdvizene studiove basy) - anmi jedny z nich jsem vsak nezkousel
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Špuntová sluchátka do 2000,-

Příspěvek od gulii »

Děkuji za kvalitní odpověď. O Klipsch S2 jsem četl, že jsou výborné, ale ta doživotní záruka se mi hodí právě kvůli tomu, že by mi je kočka zase rozkousala a to bych asi nepřežil, kdyby to byly sluchátka za 2k :D takhle u Koss dostanu zase nové aspoň :)
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Špuntová sluchátka do 2000,-

Příspěvek od AIKON »

Hodně staré vlákno tak oživím a pochlubím se :)

Koupil jsem si Sennheiser CX 1.00 a vypadá to na hodně povedený kousek - je to nové provedení lety ověřené CX řady. Co mě mile potěšilo jde na nich dobře rozeznat rozdíl proti MP3 320kb/s a FLAC - test stejné písničky. Projevem jsou to spíše neutrální sluchátka - nejsou přebasované jako Kossy a jiné, přesto produkují pevný bas ale zároveň jsou čisté ve výškách a pěkně detailní. Jsou k nim 4 nástavce, jinak jen záručák a td - skromné balení. Provedení je kvalitní, čisté.
Za tu cenu moc fajn kousek k mobilu ;)
predator129
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř srp 05, 2015 16:58
Zařízení: Huawei

Špuntová sluchátka do 2000,-

Příspěvek od predator129 »

2000kč by som za sluchátka nedal ;)
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Špuntová sluchátka do 2000,-

Příspěvek od Sinpa »

Nejsou to tedy spunty, ale s mobilem je používán taky.
Kupoval jsem nedávno http://www.meelec.com/Matrix2_AF62_Ster ... cf-mee.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Přenos bud bluetooth, nebo drátem (to zvuk vyrazne ozije). Pouzivam je k PC, telefon, tablet a čekám na BT modul k tv. V porovni s Koss, AKG a Senny co jsem mel doma (vše třída kolem 2000), hraji asi nejlíp a nejsou prebasovane jako Koss.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti