mizerná hlasitost

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
mania2
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát srp 05, 2011 21:45
Zařízení: HTC Sensation

mizerná hlasitost

Příspěvek od mania2 »

ahoj mám problém s hlasitostí vše naplno ale pořád se mi zdá že telefon není na max. at už je to vyzvánění nebo přehrávání videa oproti mému stařičkému HTC touch HD je tak na půlce je to vlastnost telefonu nebo mám něco špatně??
Čaba
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned črc 10, 2011 14:02
Zařízení: HTC Sensation
Bydliště: Lipoltice

mizerná hlasitost

Příspěvek od Čaba »

sice neporadím, ale mám taky pocit, že by to mohlo být vše podstatně hlasitější. asi šetří vzhledem k výdrži baterie, která stojí za h....
mania2
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát srp 05, 2011 21:45
Zařízení: HTC Sensation

mizerná hlasitost

Příspěvek od mania2 »

zkoušel jsem louder volume hack v3,2 ale nezdá se mi že by to nějak fungovalo asi by to chtělo pomoc z xdadevelopers
pan-x
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 02, 2009 22:18
Zařízení: HTC Sensation

mizerná hlasitost

Příspěvek od pan-x »

ta hlasitost je opravdu katastrofa, na predchozi HD2jce telefon řval az to uši trhalo, a Sensation volume naplno pri ulozeni v pouzdru neslysim skoro nic....zeby spatna konstrukce zad telefonu??
bohun
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 08, 2011 10:46
Zařízení: htc sensation

mizerná hlasitost

Příspěvek od bohun »

Ahoj Na mém HTC je to se zvukem stejné. Už jsem byl i na ušním... Já mám ještě problém s přehříváním zřejmě baterie při spojení s mým notebookem přes wifi. Je to asi 45°C. Je to normální? A k výdrži baterie: já říkám mému HTC piraňa! Už si ho raději ani nedávám blízko k uchu. Ahoj Bohun
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

mizerná hlasitost

Příspěvek od mKabel »

Hlasitost mizerná, v pouzdru v kapse, kolikrát ani nevim, že zvoní.... to je krok zpět
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

mizerná hlasitost

Příspěvek od hudyss »

Taky bych rád věděl jak tohle řešit? Oproti SGS2 či jiným má poloviční hlasitost. To ani nemůžu mít v autě zapnuté rádio, jinak bych neslyšel navigaci :???:
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

mizerná hlasitost

Příspěvek od David Barborka »

Navigaci slyším normálně. Prvotně jsem přecházel od samsungu na HTC Desire HD a nyní na Sensation a také jsem byl zaskočen hlasitosti vyzvánění, ale už jsem si zvykl. Nezažívám trapné chvíle, kdy v tichu začne mobil řvát na celé kolo a v místech kde neslyším ani zvonit mobil nerad telefonuji. U mě tedy dobrý.
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti