Page 1 of 1

Zvyseni hlasitostil

Posted: Mon Jul 25, 2011 18:12
by pruzkaty
Ahoj,
nevite nekdo jestli je nejaka moznost zvysit hlasitost reproduktoru pri volani. Mam v aute aktivovany hlasity odposlec, ale i tak to slysim malo a to to mam na plno.
Nejde to nejak pres registry?
Rikam si, jestli jsem repracek neodrovnal, kdyz jsem aplikoval invisible shield, dostala se mi do nej voda.
Diky

RE: Zvyseni hlasitostil

Posted: Mon Jul 25, 2011 20:02
by p.a.Ť.o
100% navod neexistuje. Na xda jsou nejake pokusy, ake nic poradneho... Takze bohuzel.