Zvyseni hlasitostil
Posted: Mon Jul 25, 2011 18:12
Ahoj,
nevite nekdo jestli je nejaka moznost zvysit hlasitost reproduktoru pri volani. Mam v aute aktivovany hlasity odposlec, ale i tak to slysim malo a to to mam na plno.
Nejde to nejak pres registry?
Rikam si, jestli jsem repracek neodrovnal, kdyz jsem aplikoval invisible shield, dostala se mi do nej voda.
Diky
nevite nekdo jestli je nejaka moznost zvysit hlasitost reproduktoru pri volani. Mam v aute aktivovany hlasity odposlec, ale i tak to slysim malo a to to mam na plno.
Nejde to nejak pres registry?
Rikam si, jestli jsem repracek neodrovnal, kdyz jsem aplikoval invisible shield, dostala se mi do nej voda.
Diky