SD karta a display.

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Post Reply
Frank Mc Grimes
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sat Jul 16, 2011 10:14
Zařízení: HTC Desire

SD karta a display.

Post by Frank Mc Grimes »

Zdravím, mám takový problém s SD kartou, která už v telefonu byla po koupi. A to takový, že telefon kartu někdy načte a někdy ne. Pokud se stane to, že telefon kartu ztratí a zahlásí, že mám vložit paměťovou kartu i když už v tom telefonu dávno je, tak pomůže pouze restart.

Další problém mám občas s displayem. Prostě chci odemknout telefon a začnou svítit jen spodní tlačítka (home, menu, back, search), ale display se prostě nerozsvítí tudíž se nedá ani telefon používat. Pomůže opět vypnutí telefonu vytáhnutí baterie a jak ho zapnu tak zase funguje normálně. Po nějaký době to udělá znovu, třeba 1-2x za den. Nevím jestli je to na reklamaci, nebo zda je to nějaká softwarová chyba, ale jsem z toho zoufalý, protože telefon nemám ani 14 dní a a už se takhle kazí.

Děkuji za všechny tipy, rady apod.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1165
Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Location: Pardubice

SD karta a display.

Post by Pavel Vlasák »

Zkoušel jsi jinou kartu? Další možností je udělat tovární nastavení a pokud ani jedno nepomůže. Reklamuj.
Frank Mc Grimes
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sat Jul 16, 2011 10:14
Zařízení: HTC Desire

SD karta a display.

Post by Frank Mc Grimes »

Jinou kartu jsem zatím nezkoušel, protože žádnou jinou ani nemám. A ještě bych se chtěl zeptat, jestli je v normálu to, že má telefon třeba 40°C např. když hraju nějakou hru nebo jsem na internetu tak má asi 37°C.
Post Reply

Return to “HTC telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests